Tavo LRT

2021.04.02 13:35

LRT nustatyti 9 COVID-19 atvejai

atnaujinta 14.09
LRT.lt2021.04.02 13:35

Antradienį pranešta apie nustatytus 3 naujus COVID-19 atvejus LRT darbuotojams – iš viso LRT šiuo metu yra 9 sergantys asmenys. Atvejai nustatyti atlikus papildomus testus darbuotojams, kurie dėl darbo specifikos neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Balandžio 2 d., penktadienį, LRT pranešė apie šešis LRT darbuotojus, kuriems nustatyti teigiami COVID-19 testai. Reaguojant į tai buvo performuotos komandos, testuojami ir izoliuojami kartu dirbę kolegos, imtasi kitų būtinų saugumo priemonių.

Šiuo metu programos pokyčių nėra numatyta. Komandos suformuotos taip, kad būtų ir toliau užtikrinti saugūs darbo procesai ir nenutrūkstama informacijos sklaida.

Anksčiau buvo informuota, kad dėl performuotų komandų keičiasi LRT TELEVIZIJOS šeštadienio programa – žiūrovai neišvys tiesioginės naujienų laidos „Labas rytas, Lietuva“. Šventinį savaitgalį LRT kviečia pradėti su žiūrovų mėgstamų laidų kartojimais.

Siekiant užtikrinti visuomenei nenutrūkstamą naujienų pasiekiamumą, jau metai laiko, nuo pirmo karantino pradžios, radijo ir televizijos programų darbuotojai yra suskirstyti komandomis, dirba pamainomis, kad ligos atveju galėtų pakeisti vieni kitus.

LRT taiko papildomas priemones apsaugoti tuos darbuotojus, kurie dėl darbo specifikos negali dirbti nuotoliniu būdu. Nuotoliniu būdu dirba dauguma LRT administracijos ir LRT.lt portalo žurnalistai.

Tai užtikrino veiksmingą COVID-19 prevenciją – iki šiol fiksuoti tik reti pavieniai atvejai tarp LRT darbuotojų.

Vietoj šio šeštadienio laidos „Labas rytas, Lietuva“, žiūrovų lauks:

9.00 val. „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“
9.30 val. „Veranda“
10.00 val. „(Pra)rasta karta“