Tavo LRT

2016.05.27 10:01

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – A. Guoga ir melo detektorius

LRT.lt2016.05.27 10:01

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT mediatekos lankytojams įdomiausias praėjusią savaitę buvo žurnalisto Edmundo Jakilaičio pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ apie pažadus tikrintis melo detektoriumi ir situaciją Liberalų sąjūdyje su tuo metu Liberalų partijos vairą laikinai perėmusiu Antanu Guoga. „Aš visada buvau opozicijoje. Buvo nuojauta, kad kažkas viduje yra supuvę“, – kalbėjo A. Guoga.

Žiūrovus taip pat domino ir laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ kurioje patarta, kaip taisyklingai pereiti kelią, jei nėra pėsčiųjų perėjos. Net 80 proc. policijos iškvietimų yra į automobilių stovėjimo aikšteles ir kiemus. Priežastis – vairuotojų manevravimo klaidos. Laidoje svarstyta, kodėl daugelis vairuotojų nemoka manevruoti. 

„Mūsų gyvūnai“ – laida, kuri visada patraukia LRT žiūrovų dėmesį. Šį kartą laidoje pasakota apie ypatingas Tonkino kates, kurios –  Siamo ir Burmos kačių veislių kokteilis. Supažindinta ir su paslaptingais vandens padarais aksolotliais, kurie iš tiesų yra uodeguotieji varliagyviai, pasižymintys ne viena įdomia savybe. Juos nesunkiai galima auginti ir namuose – akvariume. Kita tema – kačių kavinė Vilniuje, į kurią, pasirodo įleidžiami ne visi norintys.  

Susidomėjimo sulaukė ir trečioji gegužės mėnesio „Dainų dainelės 2016“ laida, kurioje muzikinę sceną išbando ir mažiausieji talentai. Vedėjai – Ona Kolobovaitė ir Ignas Andriukevičius

Aktyviai mediatekoje žiūrėta ir laida „Teisė žinoti“, kurioje apie STT kratas ir skirtingas politikų reakcijas į jas kalbasi žurnalistė Rita Miliūtė bei laidos svečiai: Nepriklausomybės akto signataras, žurnalistas Rimvydas Valatka, Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojas Eugenijus Gentvilas, VU TSPMI dėstytojas Mažvydas Jastramskis, Lietuvos ryto žurnalistas Vytautas Bruveris.

1. „Dėmesio centre“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. „Mūsų gyvūnai“

4. „Dainų dainelė 2016“

5. „Teisė žinoti“