Tavo LRT

2021.03.26 10:30

„Dainuok su manim“ su Miliumi dainuojanti Jogilė: nesitikėjau, kad krūvis bus toks didelis

LRT.lt2021.03.26 10:30

Jau šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys ypatingą muzikinio projekto „Dainuok su manim“ laidą. Prie šešių scenos profesionalų ir jaunųjų talentų duetų prisijungs dar vienas, kol kas laikomas paslaptyje.

Projekto veteranai Jeronimas Milius ir Jogilė Petronytė dėl stiprėjančios konkurencijos nesijaudina – pirmoji vieta nėra jų pagrindinis tikslas. „Pergalė – nesvarbu. Ateinu čia padainuoti ir gerai praleisti laiką. Net jei nelaimėsim, žmonės mus atsimins“, – sako jaunoji atlikėja.

Įpusėjęs projektas „Dainuok su manim“ dalyviams atneša ne tik daugybę džiugių emocijų. Atsakingai pasirodymus ruošiantiems atlikėjams tenka susidurti ir su didelio krūvio keliamais iššūkiais. „Į „Dainuok su manim“ žiūrėjau kaip į žaidimą – tai mano pirmas kartas televizijoje, o dar tokiame dideliame projekte. Nesitikėjau, kad krūvis bus toks didelis, juolab, kad jį derinu ir su mokykla, su gitaros, vokalo būreliais“, – sakė trylikametė.

„Ypač šią savaitę jutau didelę įtampą, susidėjo stresas. Nesutapo mūsų nuomonės dėl vieno kūrinio pasirinkimo, bijojau, kad nespėsime jo surepetuoti iki filmavimų, jaudinausi, ar moku žodžius, ar pavyks spėti išmokti. Iš pirmosios repeticijos išvažiavau su ašaromis akyse, jaudinausi, kad nepadainuosiu, buvo liūdna. Bet po antros ar trečios pradėjom susidainuoti ir dabar jau ramiau“, – dalinosi Jogilė.

Paskutinis atrankinėse laidose susidaręs Jeronimo ir Jogilės duetas – apipintas mistiniais sutapimais. „Išsiaiškinome, kad name, kuriame gyvena Jogilė, užaugau ir aš. Ėjom į tą patį darželį, mūsų gyvūnų vardai iš tos pačios raidės, abiejų horoskopo ženklas – Svarstyklės. Tai, kaip man paauglystėje būdavo sunku apsispręsti, dabar matau ir Jogilėje“, – neslėpė vienas ryškiausių miuziklų atlikėjų Lietuvoje.

Jogilė atskleidė, kad eidama į projektą tikėjosi tapti duete su atlikėja moterimi. „Maniau, bus lengviau susidainuoti. Bet dabar džiaugiuosi, kad dainuoju su Jeronimu, nes mūsų muzikos skonis daugmaž sutampa. Klausausi daugiausiai lietuviškos muzikos: „Baltojo Kiro“, Monikos Liu, „Garbanoto Bosisto, „Abudu“, grupės „ba.“. Jų turiu net du džemperius, vinilą, buvau jų koncerte“, – pasakojo Jogilė.

Ilgus metus sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“ vokalistu buvęs Jeronimas neslepia, kad šiuo metu tokios muzikos beveik nebeklauso visai. „Penkiolika metų su „Soul Stealer“ gyvenome, grojome, repetuodavome, koncertuodavome, dalyvaudavome festivaliuose. Visada sukausi sunkiosios muzikos scenoje. Ta muzika niekur nedingo, bet iki karantino keletą metų buvo labai didelis darbų krūvis ir nustojau klausyti muzikos laisvalaikiu, norėjau nuo jos pailsėti, net mašinoje nebeklausyti muzikos. Dabar dažniausiai klausau tik to, ką reikia išmokti. Nėra taip, kad muzikos nemėgstu, bet galiu pabūti ir tyloje“, – atskleidė jis.

Šią savaitę žiūrovus nustebinsiantys burtais tekusių „Baltų varnų“ daina, Jogilė ir Jeronimas teigia, kad svarbiausia jiems – gerai drauge praleistas laikas ant scenos. „Nuo pradžių sakiau, kad mums abiems turi būti faina. Turime pasiruošti taip, kad nebūtų gėda žiūrėti nufilmuotus pasirodymus, o svarbiausia – mėgautis tomis dienomis, kai būna filmavimai, juk ateiname parodyti to, ką mokame“, – sakė J. Milius.

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys Liepos ir Radvilės, Milėjos ir Rūtos Loop, Kotrynos ir Monikos Marijos, Rusnės ir „Baltų varnų“, Jurgio Brūzgos ir Milėjos, Jogilės ir Jeronimo Miliaus pasirodymus. Taip pat prie projekto prisijungs naujas, dar nematytas scenos profesionalo ir jaunojo talento duetas. Pasirodymus, kaip visada, lygiomis teisėmis vertina vaikų komisija – Vakarė Jarmalavičiūtė, Ūla Jurevičiūtė ir Kristupas Kerulis bei suaugusiųjų – Dovilė Filmanavičiūtė, Inga Jankauskaitė bei Ramūnas Zilnys. Laidos vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt