Tavo LRT

2016.05.17 12:29

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT RADIJO laidose nutraukiami pašnekovai?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2016.05.17 12:29

Didžiąją LRT RADIJO eterio dalį užima kalbos ir diskusijos, todėl jau keletą mėnesių LRT RADIJO laidų pabaigoje skamba dainos. Taip sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT RADIJO klausytoja piktinasi radijo laidų vedėjų darbu. „Ne kartą per LRT RADIJĄ esu girdėjusi, kad pašnekovai yra nutraukiami per vidurį sakinio, laida užbaigiama ir paleidžiama muzika. Be to, kad pagrotų dainas, laidas baigia keliomis minutėmis anksčiau. Kodėl pašnekovai yra nutraukiami?“ – klausia ji.

LRT RADIJO programų direktorės G. Litvaitienės teigimu, LRT RADIJO eteryje padaugėjo dainų atsižvelgus į klausytojų pageidavimus.

„Pasiklausę savo programų ir išklausę klausytojų pageidavimų, supratome, kad dieną LRT RADIJO programoje yra labai daug kalbama ir skamba labai mažai muzikos. Kartais klausytojams tarp kalbų, diskusijų, žinių, norisi šiek tiek atgaivos.

Be to, turiu pripažinti, kad ne visada laidų vedėjai susitvarko su laiku. Nepriklausomai nuo to, ar laidos pabaigoje skamba muzika, ar ne, dažnai pritrūksta laiko tvarkingai užbaigti pokalbį. Penkiasdešimt minučių atskleisti temai dažniausiai užtenka, tiesiog vedėjams ir pašnekovams reikia susitvarkyti su laiku. O laidos pabaigoje nuskambanti kelių minučių daina nesugadina programos“, – įsitikinusi G. Litvaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt