Tavo LRT

2016.05.16 15:25

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – iš kelio greitajai nesitraukiantys vairuotojai

LRT.lt2016.05.16 15:25

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio žiūrovų dėmesio sulaukusi laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ kartu vykdė reidą su kelių policijos pareigūnais. Mat skubantiems greitosios pagalbos automobiliams kelią privalo duoti visi. Deja, kartais kaukiančias sirenas ir švyturėlius vairuotojai tiesiog ignoruoja.

Antroje laidos dalyje automobilių ekspertai papasakojo apie automobilio problemas, sugedus pavarų dėžei ir kaip ja naudotis taisyklingai.

Žiūrovų pamėgtoje laidoje apie sveikatą „Klauskite daktaro“ gydytojas Alvydas Unikauskas papasakojo, kaip atpažinti mažakraujystę, ir kokios pagrindinės priežastys ją sukelia. Taip pat laidoje atskleista, kuo naudingas ir žalingas gali būti bene kiekvienoje virtuvėje randamas svogūnas.

Itin aktyviai LRT mediatekos lankytojai domėjosi didžiausiu Europos dainų konkursu „Eurovizija“. Itin daug dėmesio sulaukė šio konkurso antrasis pusfinalis ir didysis finalas, kuriuose pasirodė mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas, konkurse užėmęs devintąją vietą.

Tarp populiariausių mediatekoje praėjusią savaitę atsidūrė ir europietiško gyvenimo būdo laida „Euromaxx“, transliuojama per LRT KULTŪRĄ. Šįkart laidoje pasakota apie revoliuciją kino pramonėje keliančią virtualią realybę, pristatyti „Mercedes-Benz“ ir „Audi“ automobilių istoriniai ir futuristiniai modeliai, aprodytas futbolo muziejus Diuseldorfe bei išskirtiniai namai Londone.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Klauskite daktaro“

3. „Eurovizijos“ antrasis pusfinalis

4. „Eurovizijos“ finalas

5. „Euromaxx“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.