Tavo LRT

2021.03.15 12:51

LRT TELEVIZIJOS eteryje – nauja kelionių laida „1000 pasaulio stebuklų“

LRT.lt2021.03.15 12:51

Nuo kovo 17 d. kiekvieną trečiadienį 19.30 val. LRT TELEVIZIJOJE bus transliuojama nauja kelionių dokumentikos laida „1000 pasaulio stebuklų“. Visiems žiūrovams, pasiilgusiems vaizdingų maršrutų ar dar svarstantiems leistis į tolimą kelionę, Audrius ir Alma pristatys stebuklų kupiną pasaulį, kurį galima atrasti be skraidymo verslo klase ir prabangių viešbučių.

Laidos herojai kvies stebėti įspūdingiausių vietų paiešką 3 žemynuose ir kartu įveikti beveik 100 tūkst. kilometrų. Dėl svajonės įgyvendinimo sutuoktinių Audriaus ir Almos pora nusprendė parduoti sodybą ir kuriam laikui atsisveikinti su namais bei darbu. Kelionė prasidėjo 2018 m., o dėl 2020 m. kilusios pandemijos buvo laikinai sustabdyta. „1000 pasaulio stebuklų“ plane – 280 tūkst. kilometrų maršrutas, siekiant aplankyti 150 pasaulio šalių.

Pirmojoje laidoje žiūrovai sužinos, kiek trunka ir kainuoja pasiruošti keturių metų trukmės kelionei. Kelionės planavimas truko kelis metus, o laidos herojams teko parduoti ir savo sodybą dėl svajonės. Audrius teigia, kad mėnesį keliauti kainuoja apie 20-30 tūkst. eurų, tačiau, jei keliaujama su automobiliu, kuriame galima miegoti ir ruošti maistą pačiam, kaina nukrenta iki 10 tūkst. eurų.

Taip pat susipažins su keliautojais bei leisis į nuotykį tolimojoje Antarktidoje. Kaip reikia vaikščioti bangų siūbuojamame laive ir kokio skonio krabas ruošiamas Pietų Amerikos virtuvėje – į šiuos klausimus Audrius ir Alma atsakys jau šį trečiadienį.

„Lietuvą palikti buvo sunku. Aš šitą šalį labai myliu, bet tu tuo tarpu pamatai, koks tas pasaulis kitoks ir kiek ta mūsų Lietuva dar gražesnė, dar artimesnė, ir kaip tu jos pasiilgsti“, – apie kelionę pasakoja laidos herojus Audrius Sutkus.

Pirmoji „1000 pasaulio stebuklų“ laida žiūrovus pasieks kovo 17 d. ir bus rodoma kiekvieną trečiadienį, 19.30 val., per LRT TELEVIZIJĄ. Po premjeros įrašus bus galima rasti LRT.lt mediatekoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.