Tavo LRT

2021.03.08 10:49

Praėjusios savaitės žiūrimiausia laida – „Auksinis protas“

LRT.lt2021.03.08 10:49

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi ar klausomiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino LRT TELEVIZIJOS intelektinis žaidimas „Auksinis protas“, vedamas Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino. Kokio Lietuvos miesto pavadinime pakeitę pirmąją raidę gausime valstybės simbolį? Kaip visada laidos žiūrovų laukė gausybė įdomybių ir nuožmi žaidėjų kova dėl geriausiojo titulo.

Auksinis protas. Kokio Lietuvos miesto pavadinime pakeitę pirmąją raidę gausime valstybės simbolį?

Taip pat klausytojams buvo įdomi nauja LRT RADIJO laida „Pala pala...“, kurią veda Giedrius Masalskis. Pirmosios laidos herojus Algirdas Kaušpėdas atvirai prabilo apie dukros savižudybę, apie kurią tylėjo ir nepripažino ilgus metus. Apie sunkiai iškovotą meilę ir kaltes papasakojo jo antroji žmona Vilija Kaušpėdienė, o kūrybinius „Anties“ ir televizijos laikus prisiminė ir A. Kaušpėdo bičiuliai – Gintautas Rakauskas ir Asta Einikytė.


Daug dėmesio sulaukė ir kovo 1 d. „Žinios“. Daugelyje šalies savivaldybių prasideda priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas. Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija aptars naujausią epidemiologinę situaciją ir tolesnius pandemijos valdymo veiksmus. Kadenciją baigęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sako, kad nekurs naujos partijos. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslininkai išrinko tradicinį Lietuvos autorių kūrybiškiausių knygų dvyliktuką.

Žinios. Daugelyje šalies savivaldybių šiandien prasideda priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas

Dar viena daug kartų peržiūrėta laida – „Stilius“. Buvęs krašto apsaugos bei užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius galėjo tapti šuolių su kartimi čempionu, bet pasirinkęs studijuoti inžineriją galiausiai atsidūrė politikos teatre. Linas iki šiol pamena siūlymą tapti krašto apsaugos ministru. Nepamirš ir susitikimų su karaliais, princais ir JAV valstybės sekretoriumi. Kaip po visko jis žvelgia į išrašytą receptą atvėsti ir sustojusį gyvenimą? „Politikoje daug apsimetinėjimo ir cinizmo – žiupsnelis dirbtinumo gali visiškai nužudyti“, – mintimis dalijasi jis.

Linkevičius: politikoje daug apsimetinėjimo ir cinizmo – žiupsnelis dirbtinumo gali visiškai nužudyti

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir dokumentinė apybraiža „Legendos. Šiandien ir visados“. Bendražygiai prisimena aktorių Vytautą Šapranauską: jis buvo teatro žmogus nuo pradžios iki pabaigos. Veda Aistė Stonytė.

Legendos. Šiandien ir visados. Bendražygiai prisimena Šapranauską: jis buvo teatro žmogus nuo pradžios iki pabaigos