Tavo LRT

2016.05.07 09:59

Du „Login“ apdovanojimai atiteko LRT

Miglė Talalytė, LRT.lt2016.05.07 09:59

Gegužės 5–6 dienomis jau penktąjį kartą vyko didžiausias technologijų ir inovacijų festivalis Baltijos šalyse „Login“. Lietuvos nacionalinis transliuotojas šiemet pelnė du apdovanojimus – mobiliųjų programėlių kategorijoje nugalėjo „Auksinis protas“, o „YouTube“ tinklo kategorijoje – LRT „YouTube“ paskyra.

Iš viso „Login“ apdovanojimams buvo pateikti keturi LRT projektai – pernai visiškai atsinaujinęs portalas LRT.lt, nominuotas žiniasklaidos projektų kategorijoje, jo mobilioji versija, besivaržiusi mobiliųjų projektų kategorijoje, mobilioji programėlė „Auksinis protas“ ir LRT „YouTube“ paskyra, konkuravusi su „YouTube“ tinklo kategorijos nominantais.

Nugalėtojus rinko komisija, už juos buvo galima balsuoti ir „Login“ svetainėje. Komisija vertino tuos nominantus, kurie surinko daugiausiai „Login“ svetainės lankytojų balsų.

„LRT labai džiaugiasi šiais apdovanojimais. LRT „YouTube“ paskyra veikia jau nuo 2009 m., yra labai aktyvi, joje pateikiamas labai koncentruotas turinys.

Ypač džiaugiamės dėl „Auksinio proto“ mobilios programėlės pergalės. Ji yra ne vien pramoginė, bet ir skirta lavintis, skatinanti smalsumą. Be to, žmonės gali pasitikrinti jau turimą žinių bagažą ir tai daryti smagiai. Ji yra šviečiamojo pobūdžio ir taip pat prisideda prie nacionalinio transliuotojo misijos įgyvendinimo“, – sakė LRT Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus specialistė Eglė Žižytė.

2009 m. sukurta LRT „YouTube“ paskyra turi beveik 44 mln. peržiūrų ir daugiau nei 29 tūkst. sekėjų.

Paskyroje aktyviai dalijamasi naujienomis iš televizijoje transliuojamų laidų, projektų ir renginių bei jų užkulisių.

Ypač daug dėmesio sulaukiantis projektas „Eurovizija“ LRT „YouTube“ kanale buvo stebimas aktyviausiai – per pastaruosius metus Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos pasirodymų „Eurovizijos“ pusfinalyje ir finale įrašai iš viso surinko per pusę milijono peržiūrų, o ankstesnių metų „Eurovizijos“ atlikėjų įrašai sulaukė kelių šimtų tūkstančių peržiūrų.

Žaidimo „Auksinis protas“ mobiliesiems telefonams skirta programėlė suteikia galimybę žiūrint laidą matyti klausimus telefone, atsakinėti ir tapti žaidimo dalimi. Kol laida nerodoma per televiziją, žaidėjai gali treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus treniruočių režimu, kur yra sudėti visi pirmojo „Auksinio proto“ sezono ir naujojo sezono praėjusių laidų klausimai. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt