Naujienų srautas

Tavo LRT2016.05.06 12:02

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kelių eismo taisyklių pažeidimai

LRT.lt 2016.05.06 12:02

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Labiausiai LRT žiūrovai praėjusią savaitę domėjosi ekspertų patarimais, dalijamais laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart joje pasakota apie papildomus vairavimo mokymus, kuriuos baigti privalo ir posūkio signalo neparodęs pradedantysis, ir už sunkų girtumą pažymėjimo netekęs patyręs vairuotojas.

Kitas Kaune parengtas reportažas – apie ne vietoje einančius pėsčiuosius ir chuliganiškai vairuojančius asmenis. Apie dažniausius kelių eismo taisyklių pažeidimus kalbėjo patys kauniečiai.

Taip pat LRT TELEVIZIJOS žiūrovus domina operatyviai pateikiamos naujienos laidoje „Laba diena, Lietuva“. Laidoje pasakota apie prezidentės iniciatyvą „Už saugią Lietuvą“. Taip pat kalbėta apie Gedimino kalno problemą, planuojamą Lukiškių aikštės atnaujinimą. Pristatytos gražiausios Prahos vietos bei paskelbtos naujausios žinios.

Žiūrovų pamėgtoje laidoje „Stilius“ – susitikimas su rašytoja Mari Poisson ir jos gyvenimo mokykla Londone. Kitas laidos herojus režisierius Olegas Kovrikovas pasakojo apie ekonomiškas namo statybas. „Turiu idėją, kad žmonės galėtų turėti daugiau laisvės ir pasistatyti namą už nedidelius pinigus“, – laidoje kalbėjo jis.

LRT mediatekos lankytojus domina ir tautiečių, gyvenančių užsienyje, istorijos, pasakojamos „Emigrantuose“. Pirmasis pasakojimas – apie Meidą, kuri emigrante nusprendė tapti būdama vos šešiolikos. Antroji tema – apie į Kiprą nuo smurtaujančio vyro pabėgusią Ingą, kuri savo gyvenimą šioje šalyje kuria su musulmonu.

Į populiariausių laidų penketuką praėjusią savaitę pateko ir televizijos žaidimas „Auksinis protas“. Šįkart dėl kelialapio į superfinalą susikovė 6 vyrai, iš kurių labiausiai pasisekė 63-ejų fizikui iš Vilniaus Česlovui Šimkevičiui.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Stilius“

4. „Emigrantai“

5. „Auksinis protas“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą