Tavo LRT

2021.03.02 12:12

LRT eteryje – detektyvinis ukrainiečių serialas „Slėpynės“

LRT.lt2021.03.02 12:12

Nuo kovo 9 dienos, antradieniais, LRT TELEVIZIJA pradeda rodyti naują detektyvinį ukrainiečių miniserialą „Slėpynės“ (Pryatki, 2019). Tai – jau trečioji LRT TELEVIZIJOS serialų premjera per pastarąjį mėnesį.

„Slėpynėse“ pasakojama istorija prasideda, kai namuose, su tėvu žaisdamas slėpynes, dingsta vaikas. Dviem išskirtiniams detektyvams ši situacija kelia daugybę klausimų, kadangi butas, tėvui ir dukrai žaidžiant, buvo užrakintas iš vidaus.

Atvykę pareigūnai ne iš karto patiki tokia tėvo pasakojama įvykių versija, tačiau netrukus internete pasirodo įrašas, kuriame dingusi mergaitė laiko kortelę su užrašytais skaičiais. Tyrėjai nė nenutuokia, kad tai – tik žiaurių įvykių ir nusikaltimų pradžia.

Miniserialo centre atsiduria du skirtingo būdo detektyvai, Varta Naumova ir Maksimas Šumovas, kurių psichologiniai portretai – sudėtingi ir itin įtaigūs. Varta yra gana uždaro būdo, o Maksimas – lengvai bendraujantis, draugiškas vaikinas.

Abu jaunuoliai praeityje yra patyrę stiprių dvasinių sukrėtimų ir vaiko dingimą išgyvena labai emocionaliai. Tiriant bylą jiems teks susidurti su savo praeities demonais. Šį įtemptą ukrainiečių detektyvinį serialą kritikai vadina nuaro grynuoliu ir lygina su populiariais serialais „True detective“, „Bron“, „Top of the Lake“.

Serialą sudaro aštuonios serijos, visos jos bus parodytos per LRT TELEVIZIJĄ antradieniais, nuo 23 val. Pirmoji serija žiūrovų laukia jau kovo 9 d. Kiekvieną miniserialo epizodą po premjeros televizijoje dar 30 dienų bus galima peržiūrėti LRT.lt mediatekoje.

„Slėpynės“ – jau trečioji LRT TELEVIZIJOS premjera serialų žiūrovams per pastarąjį mėnesį. Šį sekmadienį žiūrovų laukia trečioji istorinio serialo „Perplaukus Atlantą“ serija (ankstesnius epizodus galima rasti LRT.lt mediatekoje), o trečiadienį, kovo 3 d., – antroji romantinio biografinio serialo „Belgravija“ serija.