Tavo LRT

2021.03.01 10:04

Nauja LRT RADIJO laida „Pala pala...“ – praėjusios savaitės klausomiausia

LRT.lt2021.03.01 10:04

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi ar klausomiausi.

Praėjusią savaitę klausytojams buvo įdomiausia nauja LRT RADIJO laida „Pala pala...“, kurią veda Giedrius Masalskis. Pirmosios laidos herojus Algirdas Kaušpėdas atvirai prabilo apie dukros savižudybę, apie kurią tylėjo ir nepripažino ilgus metus. Apie sunkiai iškovotą meilę ir kaltes papasakojo jo antroji žmona Vilija Kaušpėdienė, o kūrybinius „Anties“ ir televizijos laikus prisiminė ir A. Kaušpėdo bičiuliai – Gintautas Rakauskas ir Asta Einikytė.


Taip pat žiūrovams buvo itin įdomu, kas gaminta „Beatos virtuvėje“. Šį kartą laidos vedėja Beata Nicholson varijavo vieno labiausiai lietuvių pamėgto deserto – tinginio – tema. Ji gamino dangiško skonio karamelinį tinginį su riešutais ir „Karvutės“ saldainiais. „Atsispirti tiesiog neįmanoma“, – įsitikinusi kulinarė.

Dangiško skonio karamelinis tinginys su riešutais: atsispirti tiesiog neįmanoma

Daug dėmesio sulaukė ir laida „Klauskite daktaro“. Kokio dalyko daugelis nori, bet visai nenori dėl to stengtis? Dailesnės figūros. Idealios figūros recepto kartu su vedėja Jurgita Plisiene laidoje ieškojo dietistė Vaida Kurpienė, savo svorio metimo nuotykiais pasidalijo verslininkė Erika Vitulskienė.

Idealios figūros paieškos su Vitulskiene ir Kurpiene: septyni būdai, kaip numesti svorio miegant

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Veranda“. Pastaraisiais metais lietuviai atsigręžė į praeitį, šeimos šaknis ir ryžtasi restauruoti senelių namus ar seną namą kaime. Interjero elementai, matyti pas senelius, į dabartį grįžta naujomis formomis. Prieš metus savo vaikystės kaime Ieva įsigijo apleistą negyvenamą sodybą, kuri virto poilsio erdve: interjerą įkvėpė močiutės namai.

Apleista negyvenama sodyba virto poilsio erdve: interjerą įkvėpė močiutės namai

„Svarbus pokalbis“ – dar viena daug kartų perklausyta laida. Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius neketina trauktis, nors dėl to surinkta tūkstančiai parašų. Dėl grasinimų politikas kreipėsi į policiją, sako, kad dėl partnerystės įstatymo yra ne tik planas A, bet ir B, ir net C. Laidą veda Deividas Jursevičius.