Tavo LRT

2021.02.24 09:20

LRT TELEVIZIJOS žinių vedėjų komandoje naujas veidas – Eglė Matonienė

LRT.lt2021.02.24 09:20

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai nuo vasario 27 d. eteryje matys naują veidą: informacinėse žinių laidose „Labas rytas, Lietuva“, „Laba diena, Lietuva“ ir per 17.30 val. žinias aktualijas pristatys žurnalistė Eglė Matonienė. „Žinių vedėjos darbą priimu kaip naują iššūkį, džiaugiuosi prisijungusi ir su jauduliu laukiu starto eteryje“, – teigia nauja LRT TV naujienų tarnybos komandos narė.

E. Matonienei LRT koridoriai pažįstami. Kaip nemaža dalis žurnalistų, taip ir Eglė, karjeros kelią pradėjo nuo praktikos LRT TV naujienų tarnyboje. Vėliau dirbo prodiuserinėse įmonėse, žiniose, su įvairiais TV projektais. Žurnalistė yra dirbusi šiose LRT laidose: „Pinigų karta“, „Dėmesio centre“, „LRT forumas“, „Nacionalinė ekspedicija“.

„Mėgstu sakyti, kad viskas gyvenime vyksta tada, kada turi įvykti. Matyt, natūraliai atėjo laikas pokyčiams. Man jau yra tekę skaityti žinias, todėl ateidama galėjau įsivaizduoti, ko tikėtis, žinau, ką reiškia tiesioginis eteris. Vis dėl to tai darbas, reikalaujantis nuolatinės praktikos. Po ilgos pertraukos atsistojus prieš kamerą jaudulys ima taip pat, kaip pirmą kartą. Visa LTN komanda – tikri savo srities profesionalai. Viena vertus, dirbti su tokiais kolegomis yra paprasta, bet kita vertus, labai aiškiai matai, kokia aukštai iškelta kartelė laukia. Į darbą žiūriu atsakingai, tikiuosi seksis sėkmingai įsilieti į komandą“, – teigia E. Matonienė.

LRT TV naujienų tarnybai vadovaujanti Inga Larionovaitė laukia naujos komandos narės starto: „Darbas naujienų tarnyboje yra labai įdomus, dinamiškas, ši komanda nepažįsta rutinos. LRT žiūrovas įpareigoja nenuleisti aukštai iškeltos kartelės, tad suprantame, kad naujai žinių vedėjai gali būti tiesioginio eterio jaudulys. Eglė jau spėjo susidirbti su komanda, pajusti pulsą – su nekantrumu laukiame ir pirmojo eterio.“

E. Matonienė žiniasklaidoje su pertraukomis dirba 16 metų. Pirmasis eteris – vasario 27 d., šeštadienį, LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiniose.