Tavo LRT

2016.04.29 13:51

Jazzu: ir man, ir mamai kartais tenka būti vyriškoms

LRT.lt2016.04.29 13:51

Gali būti labai moteriška, užburiančiai jautri, tikra lyriška herojė. Bet tam tikromis akimirkomis privalai surasti savyje vyriškąjį pradą, tvirtesnį kumštį, griežtesnį žodį. Tuo įsitikinusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, ne tik išoriškai panaši į savo „kietą“ mamą Auksę. 

Šį sekmadienį, 21 val., švenčiant Motinos dieną, LRT TELEVIZIJOS eteryje bus parodytas šventinis žvaigždžių koncertas „Vakaras Mamai“. Jo metu Jazzu pasidalins savo mintimis apie artimo ryšio išlaikymą su brangiausiu žmogumi ir būtinybę išlikti tvirtoms sunkiais gyvenimo momentais.

„Kiekvienoje šeimoje visko būna. Bet mudvi su mama išliekame dviese, tvirtos ir stiprios. Mes esame komanda. Ir taip – ji yra mano geriausia draugė“, – muzikinio „Vakaro Mamai“ vedėjui Andriui Rožickui pasakos Jazzu.

Dainininkės aplinkos žmonės žino, kad su mama ji bendrauja lyg su seserimi, joms netenka vienai prieš kitą apsimesti geresnėmis, nei yra. „Ko gero, ir vyriškai pasišnekat?“ – paklaus A. Rožickas. „Ne tik aš, bet ir ji gali šnekėti vyriškai. Taip, kartais mums tenka būti vyrais. Visoms moterims kartais tenka būti vyriškoms“, – pripažins Jazzu.

Kaip išlaikyti geriausios draugės statusą, kai kalbama apie mamą ir dukrą? Dainininkė įsitikinusi, kad viskas yra paprasčiau, nei atrodo. „Aš galvoju, kad ryšys tarp žmonių arba yra, arba nėra. Po to gali būti tik minimalus įdirbis. Bet jei tai – tavo mama, tarp jūsų ryšys užsimezgė nuo pat pirmos akimirkos, kai tik atsidūrei šioje žemėje. Ką nors ypatingo dėl to daryti nereikia. Mūsų ryšys yra begalinis, besąlygiškas ir labai gražus. Mama, aš tave labai labai myliu“, – jautriai prieš televizijos kameras ištars Jazzu.

Motinoms skirtame koncerte pasirodys ir grupė „Biplan“, Aistė Pilvelytė, Ieva Zasimauskaitė, Erica Jennings, Vidas Bareikis, kartu su savo mama dainuos Girmantė Vaitkutė, o su žmona – Valdas Lacko. Studijoje susirinkusioms damoms savo šiltus žodžius skirs scenos džentelmenas, neprilygstamo vokalo Kastytis Kerbedis. Koncerte atlikėjams pritars Vytauto Lukočiaus vadovaujamas orkestras „Vilnius Sinfonietta“ ir LRT ritmo grupė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt