Tavo LRT

2021.02.23 12:44

Eurolyga per LRT: dvejos „Žalgirio“ rungtynės šią savaitę ir kovo mėnesio rungtynių grafikas

LRT.lt2021.02.23 12:44

Po praėjusios savaitės pralaimėjimo prieš Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“, rezultatu 62:86, Kauno „Žalgiris“ Eurolygos turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi 9-oje vietoje.

Šią savaitę „Žalgirio“ laukia du Eurolygos iššūkiai. Rungtynės su Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkais bus transliuojamos tiesiogiai šiandien, nuo 19.45 val., per LRT PLIUS, o ketvirtadienio rungtynės su Madrido „Real“ bus transliuojamos nuo 21.45 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Visos rungtynės taip pat transliuojamos tiesiogiai ir portale LRT.lt.

Kovo mėnesį žalgiriečių laukia net šešerios rungtynės. Krepšinio sirgaliai kviečiami rungtynių laukti drauge ir sekti aktualiausią informaciją apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Antradienis, vasario 23 d.

19.35 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“ su Pauliumi Cubera.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgiris“ – Belgrado „Crvena Zvezda“. Rungtynes žiūrėkite per LRT PLIUS ir portale LRT.lt. Kauno ir Belgrado komandos susitikti turėjo jau vasario 4 d., bet rungtynės buvo nukeltos dėl koronaviruso protrūkio „Crvena Zvezda“ ekipoje.

21.55 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją.

Ketvirtadienis, vasario 25 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Laidoje šį kartą bus kalbama apie sunkiai iškovotą Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę prieš Daniją ir tolimesnes rungtynes. Dariaus Maskoliūno vadovaujama Lietuvos rinktinė pirmadienį vykusių rungtynių pabaigoje, rezultatu 77:76, įveikė Danijos krepšininkus ir pateko į 2022 m. Europos čempionatą.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Apie Eurolygą, „Žalgirio“ ir Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes laidoje diskutuos vedėjai Paulius Cubera, Haris Zenkovas ir Tomas Purlys.

21.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“ su Ryčiu Kazlausku.

21.45 val. #EurolygaPerLRT Madrido „Real“ – Kauno „Žalgiris“. Rungtynes žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

23.55 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių (www.lrt.lt/eurolyga), kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Visas LRT transliuojamas krepšinio rungtynes kviečiame stebėti ar klausytis ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

#EurolygaPerLRT