Tavo LRT

2021.02.19 16:31

Šeštadienį paaiškės visi šių metų „Dainuok su manim“ duetai

LRT.lt2021.02.19 16:31

Jau šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys antrąją projekto „Dainuok su manim“ atrankų laidą. Keturi po kaukėmis savo tapatybę slepiantys žinomi Lietuvos atlikėjai tarp dešimties beprotiškai talentingų vaikų lauks jiems mieliausiai tinkančio muzikinio dueto partnerio.

Ne vienas profesionalas teigia, kad net jei vaiko ir nepasirenka, tai toli gražu nereiškia, kad jis – prasčiau dainuojantis ar mažiau talentingas. „Visi vaikai, ateinantys į sceną – fantastiški. Kaukės renkasi tuos, kurie jiems artimiausi širdžiai, kuriuose įžvelgia galimybę sukurti abi puses atskleidžiančius pasirodymus ar panašų požiūrį į muziką, sceną. Jei vaikui nė viena Kaukė nepaspaudė mygtuko, tai nieko nesako apie jo talentą, tiesiog po Kauke nesislėpė jam skirtas dueto partneris“, – sakė grupės „Twosome“, muzikinę kelionę tęsiančios su Alana Šport, narys Paulius Šinkūnas.

Pirmojoje laidoje duetui Milėją Bičkaitytę pasirinkusi atlikėja Rūta Loop neslepia, kad žiūrovams sudėtinga įsivaizduoti jausmus, su kuriais susiduria profesionalai, klausantys vaikų pasirodymų. „Buvo labai sunku. Man atrodė, kad tai bus sunkiausia projekto užduotis ir tai, greičiausiai, matėsi ir mano kūno kalboje. Tryniausi į tą kėdę, visaip dvejojau ir galiausiai nusprendžiau tiesiog pasikliauti intuicija. Žmonės už ekranų tikriausiai nė neįsivaizduoja, kaip mes ten jaučiamės, bet tikrai jaudinomės visi“, – pasakoja ji.

Šeštadienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys dar dešimt talentingų vaikų pasirodymų, o keturi iš jų tęs muzikinę kelionę su Lietuvos scenos profesionalais, besislepiančiais po Kaukėmis. Savo kūrinius žiūrovams dovanos vilniečiai Lukas Aleksandrovas, Rusnė Savickaitė, Jogilė Petronytė, Teodoras Lipčius, Barbora Žižytė, kaunietės Nikoleta Ambrazevičiūtė ir Margarita Ratkelytė, Radvilė Galminaitė iš Klaipėdos, alytiškė Kotryna Ciūnytė ir Viltė Gražulevičiūtė iš Lazdijų.

Tai bus antroji ir jau paskutinė atrankų laida, o nuo sekančio šeštadienio aštuoni duetai tęs muzikinę kelionę ir dalyvaus konkursinėje programoje. Projekto kūrėjai atskleidžia, kad, kaip ir pirmajame sezone, vienodai reikšmingus savo balsus nuo trečiosios laidos dalins net dvi komisijos – suaugusiųjų ir vaikų. Projekto vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.