Naujienų srautas

Tavo LRT2016.04.27 11:07

„Pinigų karta“ mokys, kaip nuginkluoti kandidatuojančius politikus

LRT.lt 2016.04.27 11:07

Politikai jau galanda kirvius kovai dėl Seimo nario mandato. Tuo metu LRT TELEVIZIJOS laida „Pinigų karta“ pradeda visuomeninę akciją: jau trečiadienio vakarą Andriaus Tapino vadovaujama komanda pristatys specialų projektą – atmintinę rinkėjui. 

Ko reikia paklausti ir iškvosti į Seimą kandidatuojančių politikų? Kaip nepaslysti ant partijų dalinamų nerealių pažadų?

Rinkėjo atmintinę galima atsisiųsti: /rinkejui

„Pinigų karta“ jau ėmėsi dalinti rinkėjo atmintines žmonėms. Laidos pašnekovai prisipažins, kad dažnai norėtų politiko paklausti vieno ar kito klausimo, tačiau ne visada žino, kaip jį suformuluoti. 

Ar buvote įsivėlęs į korupcijos skandalą? Įvardykite savo svarbiausius nuveiktus darbus. Nurodykite tris konkrečias priemones, kuriomis mažinsite emigraciją? Koks yra Lietuvos BVP? Tai tik keli iš daugelio klausimų, kuriuos rinkėjas turėtų užduoti politikui prieš nuspręsdamas, už ką balsuoti. 

„Jie daugiau šneka, negu kažką daro“, – „Pinigų kartai“ apie politikų neveiklumą guosis vienas iš Širvintų rajono gyventojų. O kad politikai dalins pažadus, niekas abejoja. „Mes vis tiek turėsime koalicinę vyriausybę, tada kas iš tų pažadų“, – laidoje retoriškai klaus politologas Mažvydas Jastramskis.

„Pinigų kartos“ pagamintoje rinkėjo atmintinėje bus palikta vietos ir politikų pažadams, po kuriais turės būti suraitytas ir kandidato į Seimą parašas.

Trečiadienį 22.50 val. per LRT TELEVIZIJĄ bus pateikti atsakymai, kaip naudotis rinkėjo atmintine ir kokia jos nauda. Taip pat – ar įmanoma laimėti rinkimus neužpylus purvo ant politinių oponentų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą