Tavo LRT

2016.04.26 12:34

M. Melmanas: pasirodymus mintyse repetuoju net lovoje prieš miegą

LRT.lt 2016.04.26 12:34

„Dabar jau tikrai jaučiu, kad esu „užkabintas” šio viruso. Man tikrai labai svarbus kiekvienas atvažiavimas čia“, – su šypsena kalba grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas, apžvelgdamas po renginių ciklo „Delfinai ir žvaigždės“ pasirodymų nuščiuvusį Klaipėdos delfinariumą. Tapęs projekto dalyviu, žinomas vyras čia kelis mėnesius treniravosi ir rengė įspūdingus ir ypač daug komisijos pagyrų sulaukiančius pasirodymus su delfinais.  

Šįvakar 21:30 LRT TELEVIZIJOS eteryje M. Melmanas ir kiti dalyviai pristatys savo pasirodymus tema „Diskoteka“. Iškart po šeštosios laidos filmavimo delfinariume kalbintas dainininkas neslėpė, kad savo pažangą mato ir pats. „Be abejo, dabar žiūrėdamas pirmą laidą savo pasirodymą vertinčiau labiau kaip mankštą“, – nusijuokė atlikėjas. „Ne visi įvertina, kad tokio pasirodymo sukūrimas reikalauja tikrai daug darbo ir laiko – nors sutikdamas dalyvauti nujaučiau, kad tai tikrai nebus žaidimas, pasirodė, kad net ir tada neįvertinau, kiek reikės pastangų“, – pridurė jis.

„Nors delfinariume galime būti tik griežtai nustatytą laiką, taikantis prie delfinų dienos ritmo, aš net vakare gulėdamas lovoje tebegalvoju apie kiekvieną pasirodymo žingsnį – kokia kūno padėtis turi būti atliekant kurį nors elementą. Atrodo, kad tada net gulėdamas jaučiu kiekvieną kūno raumenį“, – pasakojo M. Melmanas.

Tiesa, projektui „Delfinai ir žvaigždės“ persiritus į antrąją pusę, M. Melmanas su kitais dalyviais susigalvojo ir papildomų pramogų – su aktoriumi Mariumi Repšiu M. Melmanas sukirto rankomis dėl būsimų komisijos balsų už pasirodymus.

„Aš gavau dešimtukus, ir buvau įsitikinęs, kad Marius irgi gaus dešimtukus. Visgi jis nebuvo tuo įsitikinęs“, – nusijuokė M. Melmanas. „Tada nusprendėm, kad jeigu laimėsiu aš, jis man stato bokalą. O jei laimės jis, t.y., jei negaus visų dešimtukų, tai kaip paguodos prizą aš jam statau braškinį kokteilį. Ką galiausiai ir padariau“, – su šypsena pasakojo „Biplan“ vokalistas.

„Tačiau aš pats neatmetu versijos, kad Marius viską padarė tyčia, nes tiesiog labai norėjo nemokamo braškių kokteilio“, – toliau juokėsi M. Melmana.

Įspūdingi pasirodymai laidoje „Delfinai ir žvaigždės“ – jau šįvakar, 21:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!