Naujienų srautas

Tavo LRT2016.04.26 10:16

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – duobių apgadinti automobiliai

LRT.lt 2016.04.26 10:16

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Joje kalbėta apie duobes keliuose ir ar įmanoma išsireikalauti duobės sugadinto automobilio žalos atlyginimo.

Antroji laidos tema – šviesoforo signalų nepaisymas, kuris yra vienas dažniausių kelių eismo taisyklių pažeidimų Lietuvoje. Ekspertai aiškinosi, kodėl vairuotojai, išvydę raudoną signalą, ne visuomet sustoja ir pamiršta svarbiausią pareigą – užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą.

LRT žiūrovus domina ir operatyviai pateikiamos dienos naujienos laidoje „Laba diena, Lietuva“. Laidoje ekspertas dalijosi praktiniais patarimais, kaip išsirinkti dulkių siurblį, Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kalbėjo apie Vakarų ir Rusijos santykius. Laidoje taip pat aptarti Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos pokštai, aptartos socialinių tinklų naujienos, o ekonomistė Rūta Vainienė papasakojo, iš kur valstybėje atsiranda pinigai.

Didelio susidomėjimo nuolat sulaukia ir tautiečių istorijos, pristatomos „Emigrantuose“. Šįkart laidoje pasakota apie Šiaurės Airijoje įsikūrusią Ingą, kuri emigracijoje susidūrė su nepritekliumi, sunkiu darbu ir prarado kūdikį. Kita tema – lietuvių pora, įsikūrusi Norvegijoje ir rengianti neįprastus seansus, po kurių norvegai jaučiasi naujai gimę.

LRT žiūrovų pamėgtoje laidoje „Stilius“ saldumynų karaliene tituluojama Jekaterina Buldakova papasakojo, kaip jai pavyko per kelerius metus susikurti gerą vardą ir tapti gerbiama konditere.

Daugkartinis pirčių čempionas, išmaišęs įvairiausius turnyrus Saulius Davidavičius kalbėjo apie savo aistrą – pirtis ir dvigubą gyvenimą: dirbantis vadovybės apsaugos departamente ir kasdien saugantis pirmuosius šalies asmenis laisvalaikiu jis daro masažus ir kaitinasi pirtyje.

Didelio žiūrovų dėmesio sulaukė ir į LRT TELEVIZIJOS eterį kas dvejus metus sugrįžtanti „Dainų dainelė“. Šis konkursas yra vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Emigrantai“

4. „Stilius“

5. „Dainų dainelė“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi