Naujienų srautas

Tavo LRT2016.04.23 09:20

Motinos dienai skirtame koncerte – netikėti šeimyniniai duetai

Miglė Talalytė, LRT.lt 2016.04.23 09:20

LRT TELEVIZIJA ruošiasi artėjančiai pavasario šventei – Motinos dienai. Penktadienio vakarą Didžiojoje studijoje nufilmuotame koncerte skambėjo naujos ir jau primirštos dainos, kurias atliko žinomi šalies dainininkai su savo šeimos nariais.

„Šiandien – ta diena, kai visos mamos ilsisi. Dirbančios 365 dienas per metus, jos šį vakarą nusipelnė  pasiklausyti tik joms skirtų dainų, kurias pritariant Vytauto Lukočiaus vadovaujamam orkestrui „Vilnius Sinfonietta“ atliks žinomiausi šalies dainininkai“, – tokiais žodžiais koncertą pradėjo iš šiųmetinės „Eurovizijos“ atrankos televizijos žiūrovams pažįstama vedėjų pora – Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.

Mamoms skirtas dainas atliko Justė Arlauskaitė-Jazzu, Aistė Pilvelytė, Vidas Bareikis, Erica Jennings, Kastytis Kerbedis, Ieva Zasimauskaitė, grupė „Biplan“. Be žinomų vokalistų, į sceną žengė ir iki šiol LRT TELEVIZIJOS žiūrovams nematyti šeimyniniai duetai – Girmantė Vaitkutė su savo mama Laima atliko liaudies dainą, kurią niūniuodavo dar dainininkės prosenelė, dainą mamoms skyrė ir Valdas Lacko su žmona Vainora.

Kūrinį mamai atliko ir „Dainų dainelės“ dalyvė Lėja Kašelionytė, ne vieną šokį skyrė Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“.

Kai kurie dainininkai, atlikę kūrinius, koncerto vedėjams pasakojo apie savo mamas ir siuntė joms linkėjimus.

„Su mama visuomet šnekame likusios dviese. Su mama esame komanda, geriausios draugės. Artimas ryšys su mama užmezgamas nuo pat pirmos akimirkos“, – atlikusi dainą „Po mano oda“ atviravo Jazzu.

Aistė Pilvelytė tikino šiuo metu labiau besijaučianti mama, nei dukra. „Būti mama – labai gražus jausmas. Šiandien dainuodama labai jaudinausi. O savo dukrai dažniausiai dainuoju savo kūrybos lopšines, ir kai ji paprašo pakartoti kurią nors jų, kyla sunkumų, nes aš jų visų tiesiog nebeprisimenu“, – juokavo dainininkė.

Koncertą „Vakaras mamoms“ LRT TELEVIZIJA transliuos gegužės 1-ąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi