Tavo LRT

2016.04.20 15:08

K. Smoriginas jaunesnysis: negaliu vienu metu mylėti dviejų moterų

LRT.lt2016.04.20 15:08

„Mano sugrįžimai namo visada būna sunkūs – reikia priprasti prie šeimos ir vaikų, o vaikams lygiai taip pat reikia priprasti prie manęs. Kartais jie žiūri ir aš matau, kad jie nustebę, kodėl šitas žmogus jiems kažką leidžia arba neleidžia, aiškina, ką daryti, reguliuoja gyvenimą“, – LRT gyvenimo būdo laidai „Gyvenimas“ prisipažino baritonas Kostas Smoriginas jaunesnysis.  

Vienas garsiausių ir talentingiausių Lietuvos operos solistų itin vertinamas melomanų ir klasikinės muzikos profesionalų – jo balsas skamba garsiausių Europos teatrų pastatymuose, o darbų grafikas jau dabar užpildytas iki 2019-ųjų. Tačiau kaina, kurią tenka mokėti už sėkmę – labai didelė. Vilniuje esančiuose namuose, kur K.Smorigino jaunesniojo laukia mylinti žmona Dainora ir trys vaikai, solistas būna vos keletą mėnesių per metus. Ir šįkart kelioms savaitėms grįžęs į Lietuvą K. Smoriginas negali mylimiausiems žmonėms skirti tiek laiko, kiek norėtų, nes repetuoja vieną pagrindinių – Skarpijos – partijų netrukus Lietuvą sudrebinsiančiame „Toskos“ pastatyme. Iki premjeros liko vos savaitė, tad repeticijos vyksta nuo ryto iki vakaro. Vieną tokių vėlyvų vakarų Smoriginų šeima vis dėlto rado laiko pasikalbėti su LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ kūrėjais.

„Mudviem abiem su Kostu didžiausia vertybė yra šeima. Esame išgyvenę ir ilgus išsiskyrimus, kai jis dainuodavo tolimiausiose šalyse, ir keliaudavome kartu su mažais vaikais. Visokių išbandymų esame patyrę, tačiau tikėjimas mūsų santykiais niekada nesušlubavo“, – atvirai pasakojo Dainora Smoriginienė. Vis dėlto moteris puikiai supranta, kad jos vyrą nuolat supa gražios moterys ir gerbėjos, medžiojančios sėkmės lydimus vyrus.

„Neįsivaizduoju, kaip galima dėl trumpalaikio nuotykio sugriauti tai, ką dešimt metų kartu kūrėme. Be to, negaliu vienu metu mylėti dviejų moterų. Aš taip tiesiog nemoku – toks jau esu“, – prisipažino garsių teatro bei kino aktorių Dalios Brenciūtės ir Kosto Smorigino sūnus.

Kaip ilgus išsiskyrimus išgyvenančiai šeimai pavyksta kovoti su pagundomis, išsaugoti meilę ir auginti tris laimingus vaikus, jaukiai sėdėdami savo namų svetainėje K. Smoriginas su žmona laidoje „Gyvenimas“ papasakos jau šį vakarą.

Kitas laidos herojus – vilnietis Justas Džiugelis. Nuo mažens raumenų atrofija sergantis ir tik plaštakas pajudinti galintis vyras dėl ligos visą vaikystę praleido įkalintas namuose. Sužinojęs, kad net mokytojai nebegalės ateiti jo mokyti, paauglys galvojo apie savižudybę, bet suprato, kad pats gali pakeisti savo likimą.

Ne kartą įveikęs mirtį ir nepabūgęs iššūkių dabar J. Džiugelis džiaugiasi tarptautiniu verslu, su mylima moterimi svajoja apie šeimą ir padeda žmonėms atrasti gyvenimo grožį bei prasmę.

Atviras K. Smorigino pasakojimas ir įkvepianti nepaprasto žmogaus istorija – jau šį vakarą 19:30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.