Tavo LRT

2016.04.20 09:21

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – netvarkingi garažai ir naujausios žinios

LRT.lt2016.04.20 09:21

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai kartų LRT mediatekoje buvo peržiūrėta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart joje ekspertai pasidalijo žiniomis, apie kokius gedimus signalizuoja prietaisų skydelyje užsidegusi geltona lemputė „Patikrink variklį“ ir ką gali parodyti kompiuterinė diagnostika. Antroji laidos tema – garažai, paversti įvairiausių atsargų sandėliais. Kaip tinkamai susitvarkyti garažą, kad jame negrėstų pavojus nei turtui, nei gyvybei, pasakojo žinovai.

LRT žiūrovus domina ir operatyviai pateikiamos naujienos laidoje „Laba diena, Lietuva“. Mediatekos lankytojus sudominusioje laidoje naujasis Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas pristatė vairuotojų laukiančias naujoves, pasakota apie planus statyti aukščiausią pasaulyje pastatą, kalbėta apie natūraliai spaustų sulčių naudą ir galimą žalą bei pristatyti būdai, kaip atsikratyti šimtakojų.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Mediatekos lankytojus domina ir užsienyje gyvenančių tautiečių istorijos, pasakojamos laidoje „Emigrantai“. Naujausioje laidoje žvalgomasi po Europos parlamento užkulisius – domėtasi, kur gyvena, ką valgo ir kam pinigus leidžia lietuviai Europarlamente. Kitas pasakojimas – apie svajonę praturtėti, kuri sugriovė Aivaro gyvenimą. Vyras turtų nesusikrovė, o buvo apkaltintas vagyste, žiauriai sumuštas ir uždarytas į kalėjimą.

Daug žiūrovų dėmesio visuomet sulaukia ir LRT TELEVIZIJOS laida „Gyvenimas“. Pirmoje dalyje pasakota apie žinomą Lietuvos porą – dizainerę Agnę Kuzmickaitę ir muzikantą Saulių Prūsaitį.

Antroji istorija – apie Saulių Norkevičių, dėl savo 25-erius metus puoselėtos svajonės nukeliauti į vieną sunkiausiai pasaulyje pasiekiamų salų pasiryžusiam atsisakyti gero darbo, paaukoti santaupas ir palikti namiškius.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. Žinios

4. „Emigrantai“

5. „Gyvenimas“