Naujienų srautas

Tavo LRT2016.04.13 12:37

S. Prūsaitis: savo gyvenimą galiu atiduoti tik Agnei ir dukrai

LRT.lt 2016.04.13 12:37

„Nematau būtinybės aplink save pūsti burbulus. Mudu su Agne esame tiesiog nuoširdūs žmonės, gal kai kam ir labai nuobodūs“, – kaip visada nesusireikšmindamas jau šį vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje kalbės muzikantas Saulius Prūsaitis.

Jie beprotiškai talentingi ir be galo skirtingi. Ji – viena perspektyviausių mados kūrėjų Lietuvoje, jis – viena spalvingiausių muzikos pasaulio figūrų. Dizainerė Agnė Kuzmickaitė ir muzikantas S. Prūsaitis šį vakarą atviraus, kodėl jie niekada nepaklus pramogų pasaulio taisyklėms – į kairę ir dešinę nedalys interviu ir toliau vengs tuščių skandalų.

Juodu susituokė prieš beveik penkerius metus. Šiandien prieš filmavimo kameras atversdama vestuvių albumą garsi pora negaili romantiškų detalių apie judviejų meilę. Kaip valiūkiškam marijampoliečiui pavyko pavergti gabios sostinės menininkės širdį, kodėl paskui į akį kritusią merginą jis autobusu skubėjo per pusę Europos ir kaip po santuokos abiejų menininkų gyvenimą pakeitė dukros Leonardos gimimas?

„Savo gyvenimą aš galiu atiduoti tik žmonai Agnei ir dukrai Leonardai“, – nuoširdžiai prisipažins S. Prūsaitis, visai neseniai lietuviams pristatęs Kalifornijoje susuktą spalvingą vaizdo klipą. Mažiau nei prieš savaitę jo žmonai Agnei sostinėje plojo lietuvių mados gurmanai, susirinkę stebėti naujausios jos sukurtos kolekcijos. Kritikų liaupsių sulaukusio šou užkulisius dizainerė taip pat atvėrė apie jųdviejų šeimą pasakojimą filmavusios laidos „Gyvenimas“ komandai. „Leonarda mus įkvepia kūrybai, bet ne tik muzikai ar madai, jau ketverius metus ji kuria mūsų šeimos gyvenimą. Dukros gimimas viską sudėliojo į tinkamas lentynas“, – kalbės A. Kuzmickaitė.

Kas vienos ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio šeimų gyvenime skaičiuoja pinigus ir taria paskutinį žodį, kokių A. Kuzmickaitės ir S. Prūsaičio niekada nemato gerbėjai? Smagus ir spalvotas dizainerės ir muzikanto gyvenimas – jau šį vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą