Tavo LRT

2016.04.12 17:01

LRT RADIJO eteris ˜– jaunų žmonių kūrybai

LRT.lt 2016.04.12 17:01

Jaunieji Lietuvos poetai ir prozininkai šią savaitę rengia festivalį „Literatūrinės slinktys“. Kūrėjų susitikimai su skaitytojais vyks įvairiuose Lietuvos miestuose, o penktadienio vakarą, nuo 21 val. iki vidurnakčio, jaunuosius rašytojus bus galima išgirsti nacionalinio transliuotojo eteryje.

Tiesioginėje radijo laidoje jauni autoriai skaitys savo kūrybą, dalysis jiems svarbiomis idėjomis, taip pat bendraus su jau puikiai žinomais rašytojais. Pasak transliaciją vesiančios LRT RADIJO kultūros laidų autorės Ramintos Jonykaitės, tai – proga susipažinti su jaunais žmonėmis, sužinoti, kuo jie gyvena.

„Ankstesniais metais vykusios tokios naktinės transliacijos parodė, kad radijo studijoje apie tai, kas svarbu šiandien, kas įdomu, gali kalbėtis ir susikalbėti įvairių kartų kūrėjai, klausytojai. Juk rašantys žmonės savo tekstuose kalba apie tai, kas jiems svarbiausia šiandien, kaip jie mato aplinką“, – sako R. Jonykaitė.

Trijų valandų poezijos ir prozos vakaras per LRT RADIJĄ – penktadienį, balandžio 15 dieną, nuo 21 valandos iki vidurnakčio.