Naujienų srautas

Tavo LRT2016.04.12 12:16

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Bėdų turgaus“ istorijos

LRT.lt 2016.04.12 12:16

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio LRT TELEVIZIJOS žiūrovų susidomėjimo sulaukė ne vienerius metus skaičiuojanti laida „Bėdų turgus“. Pirmoje laidos dalyje pasakojama apie vieną daugiavaikę šeimą, auginančią net dešimt vaikų. Antrojo pasakojimo herojus Dalius gyvena kaime ir vienas augina keturis pamečiui gimusius vaikus.

Daug kartų mediatekos lankytojai peržiūrėjo ir laidą „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart laidoje aptartos dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno – viešojo transporto sistemos. Antroji laidos tema – įlenkimai ant automobilių durelių ar kitose automobilio vietose, atsirandantys dėl sausakimšų prekybos centrų aikštelių ir neapdairiai besiparkuojančių kaimynų. Ekspertai patarė, kaip tokius įlenkimus panaikinti greitai ir be automobilio dažymo.

Žiūrovus domina ir operatyviai pateikiamos naujienos bei aktualijos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šįkart ryto laidos studijoje buvo aptarta Igno Miškinio filmo „Karalių pamaina“ premjera. Augalų kolekcininkas Andrius Plindinas papasakojo apie daigus ir tinkamą laiką sėjai, pristatytos svarbiausios šalies naujienos.

Dar viena LRT žiūrovų pamėgta laida – „Stilius“. Pirmoje laidos dalyje santykių ekspertas Darius Ražauskas pasakojo, kaip išmokti tarpusavio supratimo šeimoje bei kokios klaidos išskiria poras. Antroji istorija – apie Lietuvoje įsikūrusią prancūzaitę, kuri per septynerius gyvenimo mūsų šalyje metus puikiai išmoko lietuvių kalbą ir be šios šalies savo gyvenimo nebeįsivaizduoja.

Į žiūrimiausių įrašų penketuką pateko ir „Emigrantai“. Pirmoji laidos herojė Nomeda ištekėjo už indo. Belgijoje gyvenančią lietuvę vyras vertė vaikus pavadinti musulmoniškais vardais, tačiau ji iš susiklosčiusios situacijos išsisuko itin išradingai. Kita tema – Simona su dukra, gyvenančios Dubline, netikėtai atsidūrė gatvėje. Visas jų turimas turtas – automobilis ir pilna bagažinė drabužių. Tačiau grįžti į gimtąją šalį lietuvė neketina ir vis dar tikisi gyvenimą susikurti Airijos sostinėje.

1. „Bėdų turgus“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. „Labas rytas, Lietuva“

4. „Stilius“

5. „Emigrantai“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą