Tavo LRT

2021.01.27 11:33

Krepšinio sirgalių dienos: „Žalgiris“ rikiuojasi Eurolygos 10-uke ir šią savaitę žais dvejas rungtynes

LRT.lt2021.01.27 11:33

Kauno „Žalgiris“ stabiliai laikosi Eurolygos 10-uke ir turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi 7-oje vietoje. Penktadienį „Žalgiris“ namuose, rezultatu 81:79, laimėjo prieš Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis kamuolį iš Kosto Slouko perėmęs ir taikliu metimu žalgiriečiams pergalę išplėšęs Thomasas Walkupas po rungtynių šį epizodą įvardijo kaip įspūdingiausią savo karjeroje.

„Olympiakos“ puolimo bangą paskutinėmis minutėmis sustabdžiusiam „Žalgiriui“ pergalę išplėšė Walkupas

Šią savaitę „Žalgirio“ laukia du Eurolygos iššūkiai. Rungtynės su „Valencia“ klubu bus transliuojamos tiesiogiai šį trečiadienį, nuo 21.45 val., per LRT PLIUS, o penktadienio rungtynės su Vitorijos „Baskonia“ bus transliuojamos šį penktadienį, nuo 21.45 val., per LRT TELEVIZIJĄ. Visos rungtynės taip pat transliuojamos tiesiogiai ir portale LRT.lt.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių (www.lrt.lt/eurolyga), kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Trečiadienis, sausio 27 d.

21.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Laidoje – portalo LRT.lt sporto žurnalistas Paulius Cubera, krepšinio treneris Mindaugas Brazys ir krepšinio ekspertas Tomas Purlys.

21.45 val. #EurolygaPerLRT „Valencia“ – Kauno „Žalgiris“. Rungtynes žiūrėkite per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

23.50 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Sausio 22 d. rungtynių su Pirėjo „Olympiakos“ MVP sirgaliai išrinko žalgirietį Joffrey Lauvergene`ą.

Ketvirtadienis, sausio 28 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Portalo LRT.lt sporto žurnalistas bei laidos vedėjas Paulius Cubera šį ketvirtadienį kalbės apie Lietuvos sporto žurnalistų federacijos ryškiausius metų darbus ir apdovanojimus. Pirmą kartą ilgoje LSŽF istorijoje dėl pandemijos apdovanojimai buvo surengti nuotoliniu būdu, tačiau tradicija nenutrūko. Sporto žurnalistai išrinko ryškiausius 2020 m. kolegų darbus, metų citatos autorių, metų pašnekovą ir metų sporto renginį.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Apie Eurolygą laidoje diskutuos vedėjai Paulius Cubera, Haris Zenkovas ir Tomas Purlys.

Penktadienis, sausio 29 d.

21.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Laidą ves Rytis Kazlauskas ir Mindaugas Brazys.

21.45 val. #EurolygaPerLRT Vitorijos „Baskonia“ – Kauno „Žalgiris“. Rungtynes žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

23.50 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją.

Visas LRT transliuojamas krepšinio rungtynes kviečiame stebėti ar klausytis ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

#EurolygaPerLRT

Populiariausi