Tavo LRT

2021.01.25 11:04

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino Kęstučio Vitkaus, Jurgitos Plisienės istorijos „Stiliuje“

LRT.lt2021.01.25 11:04

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Tarp praėjusios savaitės žiūrimiausių įrašų atsidūrė laida „Stilius“. Dabar profesorių Kęstutį Vitkų dažniau užtiksi sodyboje nei namuose Vilniuje. Gal todėl, kad ten daug veiklos – ir skauduliai greičiau užsimiršta, ir yra, kuo rūpintis. Netekęs sūnaus, o prieš trejus metus – ir žmonos Daivos profesorius vis dar sunkiai vaduojasi iš slegiančių jausmų. Sunkus dabartinis laikas džiaugsmo neprideda, dar labiau nuteikia viso gyvenimo apmąstymams ir prisiminimams, kurie tik paaštrina vienatvę. „Mirties pranašu“ kolegų pavadintas profesorius visada tiksliai žino, kas kada mirs...

Skaudžias netektis išgyvenęs Vitkus: turėčiau tikėti pomirtiniu gyvenimu, bet kaip chirurgas žinau – po to nieko nebus

Taip pat žiūrovams buvo įdomi kardiologės Jurgitos Plisienės istorija „Stiliuje“. Vos pusmetį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ besidarbuojanti gydytoja niekada nesvajojo apie darbą televizijoje, tačiau pripažįsta – yra linkusi veltis į profesines avantiūras. Tapti viena iš laidos vedėjų ir prisijungti prie žinomo kolegos Alvydo Unikausko buvo iššūkis. Tik ar reikšmingiausias kardiologės gyvenime? Anaiptol. Dėl infarkto tėčio netekusi kardiologė sako: „Aš galėjau padėti, bet jis kategoriškai nesutiko.“

Dėl infarkto tėčio netekusi kardiologė Jurgita Plisienė: aš galėjau padėti, bet jis kategoriškai nesutiko

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir LRT PLIUS laida „Pasivaikščiojimai“. Šįsyk su žurnalistu Ryčiu Zemkausku pasivaikščioti išėjo naujasis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. „Lietuvos laukia graži ateitis, kai verslas labiau sutars su visuomene, o ne su politikais“, – mano jis.

Pasivaikščiojimai. Dulkys: Lietuvos laukia graži ateitis, kai verslas daugiau sutars su visuomene, o ne su politikais

Dar viena daug dėmesio sulaukusi laida – „Klauskite daktaro“. Mokslininkai dar negali tiksliai pasakyti, kuriam laikui persirgus COVID-19 įgyjamas imunitetas. Vieni teigia, kad trims mėnesiams, kiti – šešiems. Pasitaiko atvejų, kai virusu žmonės užsikrečia net kelis kartus. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – du kartus koronavirusu užsikrėtusios Agnės Šepetienės istorija. „Simptomai skyrėsi, jaučiau, kad nesuprantu, kas darosi“, – pamena ji.

Kelis kartus COVID-19 sirgusios moters istorija: simptomai skyrėsi, jaučiau, kad nesuprantu, kas darosi

Taip pat žiūrovai domėjosi „Eurovizija“. Atrankos pusfinalį pasiekė dar 5 dalyviai, savo sceninį pasirodymą pristatė ir grupė „The Roop“. Atrankas veda Vytautas Rumšas, Ieva Stasiulevičiūtė ir Vaidotas Baumila.

Eurovizija 2021. Atrankos pusfinalį pasiekė dar 5 dalyviai, „The Roop“ pristatė savo sceninį pasirodymą