Tavo LRT

2021.01.20 12:13

Krepšinio sirgalių dienos ir artimiausios „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje

LRT.lt2021.01.20 12:13

Trečiadienį Maskvoje, o penktadienį Sankt Peterburge viešėję žalgiriečiai nutraukė šešių pergalių iš eilės seriją ir pralaimėjo prieš Eurolygos turnyro lentelės viršūnėse esančius CSKA bei „Zenit“ klubus.

Kauno „Žalgiriui“ išsivežti istorinės pergalės iš Maskvos nepavyko – trečiadienį vakare Rusijos sostinėje kovoję žalgiriečiai, rezultatu 73:83, pralaimėjo Eurolygos lyderei CSKA, o penktadienį vakare į kovą su „Zenit“ klubu stojęs „Žalgiris“ turėjo pripažinti ir šių varžovų pranašumą (65:77). Kauno „Žalgiris“ Eurolygos turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi 8-oje vietoje.

Sausio mėnesį „Žalgirio“ laukia dar trys Eurolygos iššūkiai. Rungtynės su Pirėjo „Olympiakos“ klubu bus transliuojamos tiesiogiai šį penktadienį, nuo 19.45 val., per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių (www.lrt.lt/eurolyga), kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Ketvirtadienis, sausio 21 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Portalo LRT.lt sporto žurnalistas bei laidos vedėjas Paulius Cubera kalbėsis su pirmuoju Lietuvos istorijoje Dakaro ralio nugalėtojo prizą parvežusiu Arūnu Gelažninku.

20.40 val. Pramogų pasiilgusius gyventojus, įskaitant ir krepšinio sirgalius, LRT kviečia išbandyti savo jėgas interaktyvioje viktorinoje „Prototo“. Atsisiųskite „LRT Prototo“ programėlę, teisingai atsakykite į visus 12 vedėjo užduodamus klausimus ir laimėkite naujausią mobilųjį telefoną „iPhone 12“. Šį ketvirtadienį vedėjo rolę išbandys komikas Mantas Bartuševičius.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Prie tinklalaidės vedėjo Pauliaus Cuberos prisijungia ir krepšinio mėgėjas, radijo laidų vedėjas Haris Zenkovas.

Penktadienis, sausio 22 d.

19.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Laidos vedėjas Paulius Cubera kartu su krepšinio treneriu Mindaugu Braziu tiesioginiame eteryje prieš rungtynes nagrinės krepšinio taktikos niuansus, rungtynių metu ir po jų aptars svarbiausius einamojo mačo momentus bei akcentus. Laidoje neseniai pradėtos rungtynių analizės ir video formatu. Ši naujovė padeda krepšinio sirgaliams, „Eurolygos per LRT“ žiūrovams, pasijausti komandos dalimi ar net įsivaizduoti save krepšininkų vietoje.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgiris“ – Pirėjo „Olympiakos“.

21.55 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Sausio 13 d. ir 15 d. rungtynių Rusijoje MVP sirgaliai dukart išrinko žalgirietį Thomasą Walkupą.

Visas LRT transliuojamas krepšinio rungtynes kviečiame stebėti ar klausytis ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

#EurolygaPerLRT