Tavo LRT

2016.04.05 17:13

Praėjusį mėnesį LRT žiūrovams įdomiausia – riebi dieta ir važiavimo žiedu taisyklės

LRT.lt 2016.04.05 17:13

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Labiausiai LRT mediatekos lankytojus praėjusį mėnesį dominusi laida – „Klauskite daktaro“. Šįkart laidoje pristatytas stresą pašalinantis galvos masažas ir riebi dieta, kuri padeda sulieknėti.

Dar viena žiūrovų pamėgta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart pasakojo, kaip taisyklingai įveikti Vilniaus geležinkelio stoties sankryžą. Būtent ši sankryža yra bene daugiausiai sumaišties mieste kelianti vieta. Pėstieji čia saugiai negali pereiti gatvės, o vairuotojai dažnai priversti pažeisti kelių eismo taisykles.Antroje laidos dalyje pasakojama, kaip atskirti profesionalų automechaniką nuo atgrubnagio. Serviso vadovai pasidalijo patirtimi, kaip jie ieško talentingų meistrų ir kokiomis savybėmis jie pasižymi.

Taip pat mediatekos lankytojus praėjusį mėnesį sudominusi laida – „Labas rytas, Lietuva“. Tarptautinės moters dienos proga laidoje buvo kalbama apie lyčių lygybę, taip pat – kokių sveikinimų moterys norėtų sulaukti iš vyrų bei kaip garsios šalies moterys apibrėžia moteriškumą.Taip pat laidoje pristatytos Klaipėdos regione prasidėjusios didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis 2016“. Aptartas Rusijos forumas, į kurį atvyksta Rusijos demokratinės visuomenės atstovai. Laidoje svečiavosi užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Mediatekos lankytojų dėmesį patraukė ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis. Jame susikovė aštuoni atlikėjai – Donatas Montvydas, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Erica Jennings, Ieva Zasimauskaitė, Valdas Lacko, Catrinah ir Ruslanas Kirilkinas. Vieningu komisijos ir žiūrovų sprendimu prieš finalą konkursą palikti teko Valdui Lacko ir Catrinah.

Taip pat daug kartų peržiūrėta LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“, kurioje pasakojama apie pasaulinio garso tenorą Gehamą Gregorianą, kovo mėnesį iškeliavusį anapilin.

1. „Klauskite daktaro“