Tavo LRT

2016.04.04 15:54

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – sveiki maisto ruošimo būdai ir aktualios naujienos

LRT.lt 2016.04.04 15:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio žiūrovų susidomėjimo sulaukė sveikatos temos, aptariamos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“. Pirmoje dalyje pasakojama apie aterosklerozę ir jos pasekmes – širdies ligas. Antroji laidos tema – gydytojo patarimai, kaip ruošti maistą ir išsaugoti visas jo naudingąsias medžiagas.

Dar viena žiūrovų pamėgta laida – „Laba diena, Lietuva“. Šįkart studijoje viešėjo Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, kalbėjęs apie tai, kiek leidžiama pokštauti žiniasklaidos atstovams balandžio 1-ąją.

LRT užsienio naujienų redaktorė Jolanta Paškevičiūtė pasakojo apie lygiai prieš šimtą metų Airijoje prasidėjusį „Velykų sukilimą“. Viktorija Mickutė pristatė socialinių tinklų naujienas.

Daug kartų mediatekoje peržiūrėta ir laida „Gyvenimas“. Šįkart laidoje pasakota apie Lietuvoje apsigyvenusius užsieniečius, kuriuos į mūsų šalį atvedė skirtingi tikslai: vienus – meilė, o kitus – verslas ir karjera.

LRT mediatekos lankytojus domina ir intelektualus žaidimas „Kas ir kodėl?“. Pirmajame pusfinalyje susirungė humoristas Mantas Katleris ir ne viename televizijos intelektiniame žaidime dalyvavęs Povilas Kripas. Antrajame pusfinalyje savo jėgas išbandė Darius Balnis ir Stasys Kančelskis. Į finalą pateko Povilas Kripas ir Darius Balnis.

Didelio žiūrovų dėmesio sulaukė ir į LRT TELEVIZIJOS eterį kas dvejus metus sugrįžtanti „Dainų dainelė“. Šis konkursas yra vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Gyvenimas“