Tavo LRT

2016.04.02 14:21

LRT.lt tiesiogiai transliuoja „TEDxVilnius“

Šeštą kartą rengiamoje idėjų konferencijoje „TEDxVilnius“ šeštadienį daugiau kaip dvidešimt įvairių sričių specialistų iš Lietuvos ir užsienio bandys įkvėpti lankytojus savo darbais ir mintimis. Konferenciją galima stebėti portale LRT.lt.

„Hide and seek“ (lietuviškai – „slėpynės“) – taip vadinasi šiųmetė konferencija, tačiau „TEDxVIlnius“ organizatoriai pabrėžia, kad bus kalbama ne tik linksmomis temomis.

Sesijose „Ką mes slepiame“ ir „Žaidimai, kuriuos žaidžiame“ – asmeninės, pamokomos istorijos, psichologinės problemos, propagandos ir politikos iššūkiai. Čia bus kalbama apie savižudybę, žmonių pardavimą, radikalias grupuotes.

Antroji renginio dalis skirta pasakojimams apie išradimus, žmonijos ateitį, bei gamtos stebuklus. Pristatoma dėvima technologija, virtuali realybė, kalbama apie bičių nykimą ir išsaugojimą, klimato kaitą.

TED, arba technologija, pramoga ir dizainas, yra Kalifornijoje kilusi paskaitų iniciatyva. Tarp garsiausių pranešėjų yra buvę Billas Gatesas, buvęs Amerikos viceprezidentas Alas Gore`as, verslininkas Richardas Bransonas. TED yra ne pelno siekianti organizacija.

Konferencijos tiesioginę transliaciją galima stebėti čia>>>.