Naujienų srautas

Tavo LRT2016.03.31 15:12

„LRT OPUS Ore“ – G. Kilčiauskienės džiazo improvizacijos

LRT.lt 2016.03.31 15:12

„LRT OPUS Ore“ tęsia pavasarinių koncertų ciklą ir balandžio 4 dieną kviečia mėgautis džiazo improvizacijomis kartu su Giedre Kilčiauskiene ir grupe.  

„Džiaugiamės savo projekte pagaliau sulaukę Giedrės, kuri puikiai žinoma iš tokių grupių kaip „Empti“ ar „Pieno lazeriai“, yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą bei išleidusi kelis sėkmingus personalinius albumus, – sako „LRT OPUS Ore“ režisierius Povilas Varvuolis. – Gerbėjus ji užburia subtiliu, „giedrišku“ atlikimu, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais ir, žinoma, šarminga improvizacija.“

Universaliu talentu apdovanota atlikėja išskirtinai stilingai pateikia tiek džiazo, tiek populiariąją muziką. Projekte ji pasirodys su  ekspresyviais charizmatiškais muzikantais – Andrejumi Polevikovu, Vyčiu Nivinsku ir Dariumi Rudžiu. Su šia grupe G. Kilčiauskienė koncertuoja jau ne vienerius metus,  kartu jie yra surengę koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose Europos šalyse.

„LRT OPUS Ore“ skambės G. Kilčiauskienės solinio albumo „Optinė apgaulė“ kūriniai, populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, taip pat kūriniai iš būsimo albumo. 

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT OPUS radijuje, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.
Koncerto pradžia 18.00 val.
Visus „LRT Opus Ore“ serijos koncertus galite pamatyti 
čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą