Tavo LRT

2021.01.13 10:07

Eurolyga per LRT: šią savaitę „Žalgirio“ laukia dvejos rungtynės

LRT.lt2021.01.13 10:07

Krepšinio sirgalių spėlionės pasitvirtino ir praėjusią savaitę naujuosius metus „Žalgiris“ Eurolygoje pradėjo iškovodamas šeštąją pergalę iš eilės. Kauniečiai pirmą kartą šio sezono Eurolygoje peržengė 100 taškų ribą (102:75), o Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ patyrė jau dešimtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kauno „Žalgiris“ Eurolygos turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi 5-oje vietoje.

Šią savaitę „Žalgirio“ laukia dvigubas Eurolygos iššūkis. Šiandienos rungtynės su Maskvos CSKA klubu bus transliuojamos nuo 18.45 val. per LRT PLIUS ir portale LRT.lt. Sausio 15 d., šį penktadienį, „Žalgiris“ žais išvykoje su Sankt Peterburgo „Zenit“. Rungtynės bus transliuojamos nuo 18.45 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių (www.lrt.lt/eurolyga), kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Trečiadienis, sausio 13 d.

18.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Studijoje – portalo LRT.lt žurnalistas Paulius Cubera, krepšinio treneris Mindaugas Brazys ir krepšinio ekspertas Tomas Purlys.

18.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgiris“ – Maskvos CSKA.

20.55 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, kurioje treneriai bei kiti ekspertai apžvelgs rungtynių eigą ir rezultatus, galbūt po iškovotos pergalės ar įtemptų rungtynių atsakys į jiems rūpimus klausimus.

Taip pat sirgaliai iškart po rungtynių kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Sausio 8 d. „Žalgirio“ rungtynių su Maskvos srities „Chimki“ klubu MVP sirgaliai išrinko krepšininką Joffrey Lauvergne`ą, kuris, surinkęs 29 taškus, sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Prancūzas per šias rungtynes surinko net 38 naudingumo balus.

Ketvirtadienis, sausio 14 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Portalo LRT.lt sporto žurnalistas bei laidos vedėjas Paulius Cubera kalbins į Lietuvą iš Dakaro sugrįžųsį Vaidotą Žalą. Dakaro mėgėjai kviečiami įsijungti laidą per radiją ar portale LRT.lt ir išgirsti V. Žalos pasakojimus apie šių metų ankstyvą pasitraukimą iš ralio ir ateities planus.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt.

Penktadienis, sausio 15 d.

18.30 val. speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Studijoje – portalo LRT.lt žurnalistas Paulius Cubera, krepšinio treneris Mindaugas Brazys ir krepšinio ekspertas Tomas Purlys.

18.45 val. #EurolygaPerLRT Sankt Peterburgo „Zenit“ – Kauno „Žalgiris“.

20.55 val. Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai kviečiami portale LRT.lt įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, taip pat balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją.

Visas LRT transliuojamas krepšinio rungtynes kviečiame stebėti ar klausytis ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

#EurolygaPerLRT

Populiariausi