Tavo LRT

2016.03.29 14:52

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – insulto požymiai ir neblaivūs vairuotojai kelyje

LRT.lt2016.03.29 14:52

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didelio žiūrovų susidomėjimo visuomet sulaukia sveikatos temos, aptariamos laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas Alvydas Unikauskas papasakojo apie pirmuosius insulto požymius, kuriuos laiku atpažinus galima išsaugoti žmogaus sveikatą ar net gyvybę.

Taip pat daug kartų peržiūrėta LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“, kurioje pasakojama apie pasaulinio garso tenorą Gehamą Gregorianą, kovo mėnesį iškeliavusį anapilin.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai domisi ir laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“ dalijamais ekspertų patarimais. Šįkart laidoje pasakota apie skaudžias nelaimes, kurias keliuose sukelia neblaivūs vairuotojai. Antroji tema – hibridiniai automobiliai. Laidos kūrėjai aiškinosi, ar šie automobiliai gali būti dinamiški ir nepriklausomi nuo elektros šaltinio.

Taip pat aptartas šiųmetinis Lietuvos ir Europos metų automobilis Opel Astra bei papasakota, kaip nuo Nepriklausomybės atkūrimo pradžios keitėsi keliai ir kokios naujovės diegiamos šiandien.

Daug kartų LRT mediatekoje peržiūrėta ir Andriaus Tapino laida „Pinigų karta“. Šįkart laidos rengėjai atliko eksperimentą – Seimo nariams išsiuntinėjo laiškus su tariamomis problemomis ir stebėjo, kiek iš jų siųstais laiškais susidomėjo ir į juos atsakė.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai domisi ir operatyviai pateikiamomis naujienomis laidoje „Laba diena, Lietuva“. Laidoje  – pokalbis apie pasaulį krečiančius dopingo skandalus su geriausia praėjusių metų Lietuvos lengvaatlete, Antidopingo agentūros vadove.

Taip pat su pašnekovais diskutuota, kaip sustabdyti organizuotą nusikalstamumą. Aptartas JAV prezidento Barako Obamos vizitas Kuboje, kalbėta apie laimę ir miegą ir pristatyta dar viena šuniukų veislė.  

1. „Klauskite daktaro“

2. „Stilius“

3. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

4. „Pinigų karta“

5. „Laba diena, Lietuva“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt