Tavo LRT

2021.01.11 10:47

Praėjusios savaitės žiūrimiausias įrašas – ministrą Dulkį be žodžių palikęs dukrų palinkėjimas

LRT.lt2021.01.11 10:47

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrika „Ministro rytas“. Jos svečias, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sulaukė trijų savo dukrų palinkėjimo, kuris politiką paliko be žodžių.

„Ministro ryte“ – sveikatos apsaugos ministrą Dulkį be žodžių palikęs dukrų palinkėjimas

Taip pat žiūrovams buvo įdomi laidos „Klauskite daktaro“ tema apie gerklės skausmą. Šis simptomas, taip pat gerklės kutenimas ar jausmas, lyg gerklėje būtų kas įstrigęs, gali būti susijęs ne tik su peršalimu. Nemalonius pojūčius gali sukelti ir stresas.

Gerklės skausmas ir krenkštimas – ne tik peršalimo simptomai: nemalonius pojūčius gali sukelti stresas

Daug dėmesio sulaukė ir „Dviračio žinios“. Rubrikos „Tarp mūsų mergaičių“ vedėja kalbina dainininkę Mią, kuri Naujųjų išvakarėse neblaivi bandė pravažiuoti į Vilnių. Kaip susiklosčiusią situaciją komentuoja pati dainininkė? „Yra kaip yra, tavo gera mergaitė suklydo“, – apie savo neblaivų pasivažinėjimą sako Mia.

Dviračio žinios. Mia apie savo neblaivų pasivažinėjimą: yra kaip yra, tavo gera mergaitė suklydo

Dar vienas nemažai dėmesio sulaukęs įrašas – apie Šveicarijoje užfiksuotą neįprastą reiškinį. Nedidelio Davoso ežero paviršiui pasidengus ledu pasklido keisti garsai, kurie sužavėjo praeivius ir sukūrė magišką atmosferą.

Šveicarijoje užfiksuotas neįprastas reiškinys: iš ežero sklindantys keisti garsai žavi ir baugina

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Kur važiuojam?“. Šįkart joje svečiavosi ir mintimis dalijosi žurnalistas Andrius Tapinas. „Su manimi gyventi nelengva – nemoku kalbėtis apie santykius ir problemas“, – atviravo jis. Laidos vedėja – Nomeda Marčėnaitė.

Kur važiuojam? Andrius Tapinas: su manimi gyventi nelengva – nemoku kalbėtis apie santykius ir problemas