Naujienų srautas

Tavo LRT2016.03.22 11:43

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – riebaus maisto nauda ir važiavimo žiedu taisyklės

LRT.lt 2016.03.22 11:43

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Labiausiai mediatekos lankytojus praėjusią savaitę sudominusi laida – „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas Alvydas Unikauskas žiūrovams pasakojo, kad riebus maistas gali būti sveikas ir naudingas, o dėl pasaulyje išplitusios nutukimo epidemijos kalti visai ne riebalai, o angliavandeniai.

Antroji laidos tema – galvos masažas, pašalinantis įtampos sukeltą galvos skausmą. Gydytojas parodė, kaip tokį masažą atlikti pačiam ir atsikratyti galvos skausmo.

Dar viena žiūrovų pamėgta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart pasakojo, kaip taisyklingai įveikti Vilniaus geležinkelio stoties sankryžą. Būtent ši sankryža yra bene daugiausiai sumaišties mieste kelianti vieta. Pėstieji čia saugiai negali pereiti gatvės, o vairuotojai dažnai priversti pažeisti kelių eismo taisykles.

Antroje laidos dalyje pasakojama, kaip atskirti profesionalų automechaniką nuo atgrubnagio. Serviso vadovai pasidalijo patirtimi, kaip jie ieško talentingų meistrų ir kokiomis savybėmis jie pasižymi.

Didelio žiūrovų susidomėjimo šiais metais sulaukė ir nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Konkurso finale susikovė šeši atlikėjai – Ieva Zasimauskaitė, Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas ir Erica Jennings. Tarptautinės komisijos ir televizijos žiūrovų sprendimu į Stokholmą gegužės mėnesį vyks Donatas Montvydas su daina „I‘ve Been Waiting For This Night“.

Daug kartų mediatekos lankytojai peržiūrėjo ir „Emigrantų“ laidą. Pirmoji istorija – apie Airijoje suvirintoju dirbantį Valentiną, kuris apie gyvenimą Lietuvoje nesvajoja, bet airės žmonos taip pat nenorėtų.

Taip pat laidoje pasakojama apie į Rusiją emigravusį Vytautą, kuris tapo labai turtingu. Tačiau pinigai – dar ne viskas. Vien dėl šalies, kurioje nusprendė gyventi, Vytautas prarado daug draugų.

 Taip pat LRT mediatekos lankytojus sudomino „Auksinio proto“ laida. Intelektiniame žaidime žiniomis varžėsi šeši dalyviai. Po pratęsimo atkaklioje kovoje nugalėjo mokytojas iš Elektrėnų Nerijus Plančiūnas.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas

4. „Emigrantai“

5. „Auksinis protas“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą