Tavo LRT

2016.03.15 10:17

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – ryto laidos naujienos ir patarimai vairuotojams

LRT.lt2016.03.15 10:17

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Labiausiai mediatekos lankytojus praėjusią savaitę sudominusi laida – „Labas rytas, Lietuva“. Tarptautinės moters dienos proga laidoje buvo kalbama apie lyčių lygybę, taip pat – kokių sveikinimų moterys norėtų sulaukti iš vyrų bei kaip garsios šalies moterys apibrėžia moteriškumą.

Taip pat laidoje pristatytos Klaipėdos regione prasidėjusios didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis 2016“. Aptartas Rusijos forumas, į kurį atvyksta Rusijos demokratinės visuomenės atstovai. Laidoje svečiavosi užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Dar viena LRT TELEVIZIJOS žiūrovų pamėgta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart joje buvo aptartos baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Antroji laidos tema – katalizatoriai, kurie dėl viduje esančių tauriųjų metalų yra itin patrauklūs automobilių dalių vagims. Žinovai patarė, kaip vairuotojams patiems apžiūrėti automobilio dugną ir įsitikinti, kad į katalizatorių per naktį niekas nesikėsino.

Mediatekos lankytojų dėmesį patraukė ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis. Jame susikovė aštuoni atlikėjai – Donatas Montvydas, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Erica Jennings, Ieva Zasimauskaitė, Valdas Lacko, Catrinah ir Ruslanas Kirilkinas. Vieningu komisijos ir žiūrovų sprendimu prieš finalą konkursą palikti teko Valdui Lacko ir Catrinah.

Daug kartų peržiūrėta ir LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Pirmoje dalyje pasakota apie jau penkiolika metų Maskvoje gyvenantį Joną, kuris kasdien svajoja grįžti į Lietuvą.

Antroji laidos istorija – apie verslininką Remigijų, virtusį benamiu. Emigrantas taip gyveno tol, kol vieną dieną tik per atsitiktinumą liko gyvas.

Taip pat į LRT mediatekos penketuką pateko laida „Dėmesio centre“. Laidoje viešėjo aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, su laidos vedėju Edmundu Jakilaičiu diskutavęs apie pokalbį su Druskininkų meru Ričardu Malinausku.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis

4. „Emigrantai“

5. „Dėmesio centre“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.