Tavo LRT

2016.03.17 17:39

90 metų nuo „Alio, alio. Kalba Kaunas“ – kaip LRT RADIJO „virtuvė“ atrodo šiandien

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.03.17 17:39

Iki Lietuvos radijo gimtadienio liko 90 dienų. Ta proga LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Richardas Jonaitis lankėsi LRT RADIJO studijose ir redakcijose.

Pirmasis apsilankymas – LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“, kurią šįkart laidą vedė Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Vedėjai iš karto suskubo priminti, kad laidą rengia ne tik jie, o visa LRT RADIJO naujienų tarnyba. „Tai yra didelis kolektyvinio darbo vaisius. Tai nėra dviejų žmonių darbas“, – pabrėžė S. Liauksminas.

Kaip vyksta tas kolektyvinis darbas, R. Jonaitis sužinojo apsilankęs LRT RADIJO naujienų tarnybos redakcijoje. Čia jis pasivaikščiojo su LRT RADIJO programų direkcijos direktore Guoda Litvaitiene.

„Lietuvos radijas prieš 90 metų pirmą kartą pasakė „Alio, alio. Kalba Kaunas“. Tada programa truko tik pusvalandį. Per tuos 90 metų mes išaugome iki 3 programų ir dabar mes jas transliuojame 24 valandas per parą. Nuo tada mes esame vienas iš pagrindinių žinių šaltinių – objektyviai ir operatyviai rengiame žinias ir informacines laidas“, – pasakojo LRT RADIJO programų direkcijos direktorė.

Apie darbo „virtuvę“ plačiau papasakojo LRT RADIJO naujienų tarnybos dienos redaktorė Lina Okienė ir žinių redaktorė Aistė Plaipaitė.

Vaizdo įraše žiūrėkite, kaip atrodo LRT RADIJO naujienų tarnybos redakcija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.