Tavo LRT

2016.03.07 11:37

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – E. Jakilaičio pokalbis su G. Vainausku

LRT.lt2016.03.07 11:37

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT Mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė laida „Dėmesio centre“ ir žurnalisto Edmundo Jakilaičio bei „Lietuvos ryto“ vyriausiojo redaktoriaus Gedvydo Vainausko pokalbis apie redaktoriui pareikštus įtarimus dėl prekybos poveikiu.

LRT mediatekos lankytojus domina ir sveikatos temos, aptariamos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas Alvydas Unikauskas kalbėjo apie nugaros skausmą ir pristatė būdus, kaip nuo jo apsisaugoti.

Antroje laidos dalyje gydytojas papasakojo, kas yra sveikiau: putpelės ar vištos kiaušiniai. A. Unikauskas ne tik palygino maistingąsias kiaušinių savybes, bet ir patarė, kaip apsisaugoti nuo salmoneliozės.

Muzikos mėgėjai seka nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos naujienas. Šioje laidoje susikovė dešimt atlikėjų – Valdas Lacko, Saulenė Chlevickaitė, Rūta Ščiogolevaitė, Ruslanas Kirilkinas, Milda Martinkėnaitė, Aistė Pilvelytė, Catrinah, Erica Jennings, Ieva Zasimauskaitė ir Donny Montell. Komisijos ir žiūrovų sprendimu po šios laidos su atranka atsisveikinti teko Saulenei Chlevickaitei ir Mildai Martinkėnaitei.

Daug mediatekos peržiūrų sulaukė ir žiūrovų pamėgta laida „Gyvenimas“. Šįkart joje pasakota apie atlikėjos Mios asmeninį gyvenimą ir karjerą.

Antroji laidos tema – į vieną skurdžiausių pasaulio valstybių Malavį savanoriauti išvykusios lietuvės istorija. Čia architektūros studijas baigusi lietuvė prie skurdžios šalies gerovės prisidėjo kurdama naują statybos būdą, atsižvelgdama į krašto gamtines sąlygas.

Į žiūrimiausių įrašų penketuką ne pirmą kartą patenka ir LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Pirmoji laidos istorija – apie įdarbinimo agentūros konsultantu Šiaurės Airijoje dirbantį Darių. Vyro teigimu, darbo vietų ten – šimtai, o samdyti nėra ką.

Antroje laidos dalyje pasakojama apie į Maskvą emigravusį klaipėdietį. Filipas šiuo metu yra vienintelis pasaulyje lietuvis, dirbantis su itin pavojingomis orkomis. 

1. „Dėmesio centre“

2. „Klauskite daktaro“

3. Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

4. „Gyvenimas“

5. „Emigrantai“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt