Tavo LRT

2016.03.01 10:43

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kompiuterinė automobilio diagnostika

LRT.lt2016.03.01 10:43

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia LRT žiūrovų dėmesio sulaukė laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart joje ekspertai pasidalijo žiniomis, apie kokius gedimus signalizuoja prietaisų skydelyje užsidegusi geltona lemputė „Patikrink variklį“ ir ką gali parodyti kompiuterinė diagnostika. Antroji laidos tema – garažai, paversti įvairiausių atsargų sandėliais. Kaip tinkamai susitvarkyti garažą, kad jame negrėstų pavojus nei turtui, nei gyvybei, pasakojo žinovai.

Dar viena žiūrovų susidomėjimo sulaukusi laida – „Rusų gatvė. Žinios“. Čia pateikiama informacija apie rusų bendruomenės gyvenimą, rengiami siužetai apie bendrą lietuvių ir rusų praeitį, pasakojama apie unikalius likimus, žymių rusų veikėjų pėdsakus Lietuvoje. 

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai seka ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos naujienas. Šioje laidoje susirungė „E.G.O“, „4 Roses“, Ieva Zasimauskaitė, Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, Milda Martinkėnaitė, Neringa Šiaudikytė ir Saulenė Chlevickaitė. Televizijos žiūrovų ir komisijos sprendimu, atranką paliko grupės „E.G.O“, „4 Roses“ ir atlikėja Neringa Šiaudikytė.

Daug mediatekos lankytojų peržiūrų sulaukė ir LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Šįkart joje pasakota apie vos dvi dienas per savaitę dirbantį ir puikiai Šiaurės Airijoje gyvenantį Algimantą. Antroji tema – pokalbis su režisieriumi Rimu Tuminu apie sunkią ligą ir santykius su Vladimiru Putinu.

Didelio žiūrovų dėmesio sulaukė ir į LRT TELEVIZIJOS eterį kas dvejus metus sugrįžtanti „Dainų dainelė“. Šis konkursas yra vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės"

2. „Rusų gatvė. Žinios"

3. Nacionalinė „Eurovizijos" atranka

4. „Emigrantai“

5. „Dainų dainelė"

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt