Tavo LRT

2020.12.01 17:10

„Žalgiris“ prieš Šarūno Jasikevičiaus „Barceloną“ – ilgai laukta Eurolygos dvikova šį penktadienį

LRT.lt2020.12.01 17:10

Po pergalingų kovų spalio mėnesį, žalgiriečiai lapkritį užbaigė penktąja iš eilės nesėkme 2020–2021 m. Eurolygos sezone. Praėjusį ketvirtadienį Martino Schillerio auklėtiniai nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai – 75:83. Treneris pripažįsta, kad komandos branduolys yra labai stiprus psichologiškai ir yra motyvuotas kovoti.

Šį penktadienį „Žalgirio“ laukia jau 12-osios Eurolygos rungtynės, kuriose žais prieš Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“. Ilgai krepšinio sirgalių lauktos rungtynės bus transliuojamos nuo 19.45 val. per LRT TELEVIZIJĄ bei portale LRT.lt.

Miesto legenda – vėl Kaune: emocingas Eurolygos reportažas apie namo sugrįžtantį Šarą

LRT kviečia krepšinio sirgalius rungtynių laukti drauge. Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Ketvirtadienis, gruodžio 3 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Klausytojų laukia pokalbiai su Pauliumi Cubera bei krepšinio ekspertu Tomu Purliu apie Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes Vilniuje, pralaimėjimo Danijai priežastis ir „Žalgirio“ susitikimą prieš „Barceloną“ Kaune.

Specialios tinklalaidės „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt šią savaitę nebus. Visas iki šiol sukurtas laidas galite pasižiūrėti čia.

Penktadienis, gruodžio 4 d.

Pirmos dienos pusėje portale LRT.lt (mediatekoje bei „Sporto“ skiltyje) pasirodys išskirtinis #EurolygaPerLRT pokalbis su „Žalgirio“ treneriu Martinu Schilleriu.

19.30 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“ su portalo LRT.lt žurnalistu Pauliumi Cubera bei krepšinio ekspertu Tomu Purliu.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgiris“ prieš „Barceloną“.

21.40 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Lapkričio 26 d. „Žalgirio“ akistatos su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu MVP sirgaliai išrinko krepšininką Marių Grigonį.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją.

LRT taip pat tiesiogiai transliuos ir visas „Citadele Karaliaus Mindaugo taurės“ (KMT) kovas nuo ketvirtfinalio etapo. Preliminarios ketvirtfinalio mačų datos: pirmosios rungtynės gruodžio 15–23 d. arba sausio 4–5 d., o antrosios – sausio 16–18 d.

Krepšinio rungtynes kviečiame stebėti ar klausytis ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

Ir krepšinio sirgalių mėgstamose LRT vakaro aktualijų programose „Panorama“ bei „Dienos tema“, įprastai rodomose kiekvieną darbo dieną nuo 20.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ, dėl Eurolygos rungtynių bus smulkių pokyčių – jos persikels į kitą LRT televizijos kanalą LRT PLIUS:

Lapkričio 26 d., ketvirtadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Gruodžio 4 d., penktadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

#EurolygaPerLRT