Tavo LRT

2016.02.24 12:38

Svarbiausi Vilniaus knygų mugės renginiai ir diskusijos – tiesiogiai per LRT

LRT.lt 2016.02.24 12:38

Daugiau kaip 40 TV laidų įrašų, dešimtys tiesioginių transliacijų, šimtai valandų archyvinės medžiagos, specialūs pokalbiai ir diskusijos radijo ir televizijos eteryje – taip LRT taps vieno svarbiausių metų kultūros renginio – jau šį ketvirtadienį prasidedančios 17-osios tarptautinės Vilniaus Knygų mugės – dalimi. Daugelį diskusijų knygų mugėje įsikūrusioje LRT studijoje-forume ves LRT laidų vedėjai.

„Vasario pabaigoje LRT tradiciškai keturioms dienoms persikelia į Knygų mugę – tam, kad joje apsilankyti galėtų ir nesugebantys fiziškai čia atvykti ar esantys toli nuo Vilniaus. Jau ne vienerius metus mugėje galima ne tik įsigyti knygų ar pabendrauti su mėgiamais autoriais, bet ir įžengti į televizijos ir radijo virtuvę. Visi, apsilankę LRT studijoje, galės pamatyti, kaip kuriama, transliuojama ar įrašoma televizijos ar radijo laida. Galų gale, prieiti ir susipažinti su mūsų vedėjais, kūrybine grupe. O mums tai – puiki galimybė tapti vieno gražiausių, populiariausių Lietuvos kultūrinių renginių dalimi“, – sako LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Pajusti Knygų mugės pulsą į Vilnių atvykti negalintiems knygų mėgėjams padės visos informacinės LRT laidos nuo ryto iki vakaro visą savaitgalį. Visas keturias dienas nuo ketvirtadienio iki sekmadienio iš mugės tiesiogiai transliuos portalas LRT.lt.

Jei negalite apsilankyti Vilniaus knygų mugėje, įsijunkite LRT!

Detalią LRT transliacijų ir įrašų programą rasite čia.