Tavo LRT

2020.11.30 11:02

Dianos Nausėdienės pyragėlių su grybais receptas „Beatos virtuvėje“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2020.11.30 11:02

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino pyragaičių su grybų įdaru receptas pagal Dianą Nausėdienę „Beatos virtuvėje“. Joje prieš didžiąsias metų šventes apsilankė ir pirmoji šalies ponia. Ji dalijosi paprastu pyragaičių su grybų įdaru receptu. Kaip sakė viešnia, jie greičiausiai nugraibstomi nuo vaišių stalo.

Pyragaičių su grybų įdaru receptas pagal Dianą Nausėdienę: nuo švenčių stalo dingsta pirmi

Taip pat daug dėmesio sulaukė „Svarbus pokalbis“ su kandidatu į sveikatos apsaugos ministrus Arūnu Dulkiu. Laidoje pašnekovas teigė neatleidęs prezidento sesers iš darbo. „Kartais atrodo, kad gyvename dezinformacijos amžiuje“, – kalbėjo laidos svečias. Vedėjas – Deividas Jursevičius.


Kečupui ir majonezui – griežtas „ne“: sveikų padažų receptai, kurie pagardins bet kurias salotas, laidoje „Klauskite daktaro“ irgi domino žiūrovus. Ekspertai ir mitybos specialistai vieningi: žmogus per dieną turi suvalgyti mažiausiai 400 gramų daržovių. Tai tikrai sveika, tačiau ne visiems skanu. Kaip sveiką maistą paversti skaniu? Į šį klausimą atsakė virtuvės šefas Gediminas Albrichtas.

Kečupui ir majonezui – griežtas „ne“: sveikų padažų receptai, kurie pagardins bet kurias salotas

Žiūrovus domino ir „(Ne)emigrantų“ istorija iš Bergeno. Norvegijos mieste kaunietė Kristina Kirnienė atidarė pirmą ir vienintelį lietuviško maisto restoraną. Išpopuliarėjusio lietuviško restorano savininkė tikino – kad prisikviestų norvegų, turėjo pakelti kainas.

Bergene išpopuliarėjusio lietuviško restorano savininkė: kad prisikviestume norvegų, turėjome pakelti kainas

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Stambiu planu“. Joje svečiavosi psichologas Andrius Jančiauskas. Pasak psichikos žinovo, visą gyvenimą žmogus ieško būdų susidraugauti su mirtimi. Laidos vedėjas – Andrius Rožickas.

Stambiu planu. Psichologas Andrius Jančiauskas: mes visą gyvenimą ieškome būdų susidraugauti su mirtimi