Tavo LRT

2016.02.23 16:22

Klausiate – atsakome. Kas apmoka laidos „Nacionalinė paieškų tarnyba“ keliones?

Visos kelionės, rengiant reportažus laidai „Nacionalinė paieškų tarnyba“, yra apmokamos iš šios laidos biudžeto. Tad artimųjų paieška laidoje dalyvaujantiems žmonėms nieko nekainuoja, sako laidos „Nacionalinė paieškų tarnyba“ vedėja Palmira Galkontaitė. 

LRT RADIJO klausytojas domisi, iš ko finansuojamos LRT TELEVIZIJOS transliuojamos laidos „ Nacionalinė paieškų tarnyba“ kelionės. „Šios laidos kūrybinė komanda automobiliais, traukiniais, o kartais net lėktuvais keliauja pas į juos besikreipiančius asmenis ir jų ieškomus artimuosius. Kas apmoka šių kelionių išlaidas?“, – teiraujasi jis.

„Kūrybinės komandos kelionių, rengiant reportažus, išlaidos yra padengiamos laidos biudžeto lėšomis, už jas tikrai nereikia mokėti žmonėms, kurie kreipėsi į mūsų laidą ir ieško artimųjų. Tiesa, šiek tiek kitokia situacija yra, kai laidos dalyviai yra kviečiami atvykti į televizijos studiją Vilniuje – tuomet paieškų iniciatorius už šią kelionę turi sumokėti pats“, – tikina P. Galkontaitė.

Laidos vedėjos teigimu, jei filmavimo metu žmogus kartu su kūrybine grupe keliauja pas rastus artimuosius, jis taip pat nemokamai parvežamas atgal į namus.