Tavo LRT

2016.02.22 14:42

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – karinės istorijos ir sveikatos patarimai

LRT.lt2016.02.22 14:42

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Karinės paslaptys“. Laidoje pasakojama apie Jungtinių Amerikos Valstijų kavalerijos karių mokymo sezoną Pabradės poligone, Rusijos karinės galios mastus Baltijos šalių pasienyje ir Vytenio bataliono šauktinių pirmąjį testą – mūšį Kazlų Rūdoje.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovams įdomios ir sveikatos temos, nagrinėjamos laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart laidoje buvo pasakojama apie vištienos naudą žmogaus organizmui. Gydytojo Alvydo Unikausko teigimu, šios rūšies mėsa per amžius garsėja savo maistinėmis savybėmis, svarbiomis tiek atletams, tiek ligoniams.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Dar viena žiūrovų susidomėjimo sulaukusi laida – „Rusų gatvė. Žinios“. Čia pateikiama informacija apie rusų bendruomenės gyvenimą, rengiami siužetai apie bendrą lietuvių ir rusų praeitį, pasakojama apie unikalius likimus, žymių rusų veikėjų pėdsakus Lietuvoje. 

Ne pirmą savaitę mediatekos žiūrimiausiųjų penketuke – nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Šioje laidoje dėl kelialapio į Stokholmą kovėsi aštuoni atlikėjai – Rūta Ščiogolevaitė, Erica Jennings, Donny Montell, Valdas Lacko, Catrinah, Ištvanas ir Ellada, Eglė Jakštytė ir Petunija. Komisijos ir žiūrovų sprendimu, atranką paliko Ištvanas Kvikas ir Ellada, Eglė Jakštytė bei Petunija.

1. „Karinės paslaptys“

2. „Klauskite daktaro“

3. „Žinios“

4. „Rusų gatvė. Žinios“

5.  Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.