Tavo LRT

2020.11.25 14:03

LRT skelbia viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą

LRT.lt2020.11.25 14:03

LRT ieško naujų autorių ir pirmą kartą skelbia viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą. Tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, gali teikti LRT po vieną pasiūlymą į vieną, kelias ar visas pirkimo objekto dalis, užpildę ir pateikę paraišką elektroniniu paštu radijo.konkursas@lrt.lt

Pirmasis konkurso etapas – paraiškų teikimas – vyksta iki 2020 m. gruodžio 16 dienos, 10.00 val.

LRT radijo programų departamento vadovo Giedriaus Masalskio teigimu, šiuo konkursu siekiama atrasti naujų, talentingų laidų autorių, kurie praturtintų radijo programas naujomis, eteryje dar negirdėtomis laidomis.

„Nors visų trijų LRT radijų turinys yra orientuotas į skirtingas auditorijas, bendras jų tikslas yra kurti kokybišką, aktualų ir prasmingą turinį klausytojui. Konkurso metu siekiame atrasti šviežių idėjų, praplėsti radijo laidų temų spektrą ir suteikti galimybę išorės kūrėjams pasidalinti savo laidų idėjomis, todėl visus norinčius kviečiame teikti paraiškas radijo programų ir tinklalaidžių konkursui“, – teigia LRT radijo programų departamento vadovas G. Masalskis.

Konkurso kategorijos apima skirtingas temas: savaitės aktualijos, technologijos bei mokslo naujienos, intelektiniai žaidimai, sveikata, kelionės, muzika, pramogos, kultūra ir kt. Norintieji teikti paraiškas, visas temų kategorijas ras konkurso nuostatuose.

Kilus bet kokiems klausimas dėl pirkimo procedūrų, kūrėjai kviečiami kreiptis į viešųjų pirkimų specialistę Justiną Juškauskaitę el. p. Justina.Juskauskaite@lrt.lt arba telefonu +370 601 61195.

Daugiau informacijos ir konkurso paraišką rasite čia.