Tavo LRT

2016.02.17 11:06

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – prabangiose oro linijose dirbančio lietuvio istorija

LRT.lt 2016.02.17 11:06

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Pirmasis laidos herojus Žydrius darbo dienomis yra vairuotojas, o savaitgaliais – menininkas. Tačiau kad Airijoje galėtų gyventi taip, kaip kažkada Mažeikiuose, jam teko daug pavargti.

Antroje laidos dalyje – klaipėdiečio, įsidarbinusio vienoje prabangiausių ir saugiausių pasaulyje oro linijų bendrovių „Emirates“, istorija. Lietuvis pasakojo, kaip atrodo brangūs skrydžiai, kuo lepinami keleiviai ir kodėl tūkstančiai žmonių visame pasaulyje svajoja patekti į šią kompaniją, o gavę darbą – nė už ką nenori jo prarasti.

Dar viena žiūrovų dėmesio sulaukianti laida – „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Pirmoji laidos tema – nedrausmingi pėstieji, dėl kurių kaltės nutinka nemaža dalis eismo įvykių. LRT TELEVIZJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ siekė įsitikinti, ar prieš žengdami į gatvę žmonės apsidairo; ar dažnas bėga neleistinoje vietoje. Taip pat domėtasi, kaip tokių susidūrimų išvengti.

Kita tema – iš svetimos kalbos kilę ir mūsų kalboje įsitvirtinę automobilių dalių pavadinimai. Kodėl mes vis dar vartojame žargonus ir ar keičiantis automobiliams, taip pat keičiasi ir mūsų vartojami terminai, aiškinosi laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“.

LRT mediatekos lankytojus domina ir sveikatos temos, nagrinėjamos laidoje „Klauskite daktaro“. Laidoje gydytojas Alvydas Unikauskas, papasakojo, kokios priežastys gali sukelti galvos skausmą ir kaip jo išvengti.

Žiūrovų dėmesio sulaukė ir laida „Istorijos detektyvai“. Joje šįkart buvo narpliojamos garsiausių tarpukario nusikaltėlių istorijos ir pristatyti garsiausi to laikmečio nusikaltimai.

LRT mediatekos lankytojai seka ir „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos naujienas. Šioje laidoje rungėsi dešimt atlikėjų – Baiba Skurstenė, Berta Timinskaitė, Ieva Zasimauskaitė, Neringa Šiaudikytė, „4 Roses“, Ruslanas Kirilkinas, Aistė Pilvelytė, Saulenė Chlevickaitė, Milda Martinkėnaitė, „E.G.O“. Žiūrovų ir komisijos sprendimu, atranką paliko Berta Timinskaitė ir Baiba Skurstenė.

1. „Emigrantai"

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės"

3. „Klauskite daktaro“

4. „Istorijos detektyvai“

5. Nacionalinė „Eurovizijos" atranka