Tavo LRT

2020.11.16 15:07

„Žalgirio“ po įtemptos kovos su „Maccabi“ šią savaitę laukia net dvejos Eurolygos rungtynės

LRT.lt2020.11.16 15:07

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį Eurolygoje patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Tel Avive rungtynės baigėsi rezultatu 57:85 ir užtikrintą pergalę iškovojo „Maccabi“ klubas. Šią savaitę „Žalgirio“ laukia net dvejos Eurolygos rungtynės.

Antradienį su Maskvos CSKA, o penktadienį su Milano „AX Armani Exchange“. Antradienio rungtynės bus transliuojamos nuo 19.45 val. per LRT TELEVIZIJĄ, o penktadienio – nuo 21.30 val. per LRT PLIUS. Abejas rungtynes krepšinio sirgaliai galės stebėti ir portale LRT.lt

LRT kviečia krepšinio sirgalius „Žalgirio“ rungtynių laukti drauge. Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kasdien.

Antradienis, lapkričio 17 d.

19.30 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Studijoje diskutuos sporto žurnalistas Paulius Cubera ir treneris Mindaugas Brazys.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgiris“ prieš Maskvos CSKA.

21.40 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Lapkričio 12 d. „Žalgirio“ akistatos su Tel Avivo „Maccabi“ klubu MVP sirgaliai išrinko krepšininką Marių Grigonį.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją.

Ketvirtadienis, lapkričio 19 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Pokalbis su Nacionalinės dziudo asociacijos prezidentu Mariumi Paškevičiumi apie dziudo bendruomenės susiskaldymą.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Rytis Kazlauskas ir Paulius Cubera kartu su krepšinio ekspertu Tomu Purliu nagrinės Kauno „Žalgirio“ žaidimą, aptars didžiausius žalgiriečių iššūkius, kas lemia prastą krepšininkų gynybą ir kas laukia kauniečių Eurolygoje artimiausiu metu?

Penktadienis, lapkričio 20 d.

17.55 val. atkeltos lapkričio 4 dieną turėjusios įvykti, bet dėl COVID-19 nevykusios „Europos taurės“ rungtynės – Panevėžio „Lietkabelis“ prieš Bolonijos „Virtus Segafredo“ klubą. Rungtynės bus transliuojamos per LRT PLIUS bei portale LRT.lt.

21.25 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Studijoje rungtynes analizuos sporto žurnalistas bei Eurolygos rungtynių komentatorius Rytis Kazlauskas ir treneris Mindaugas Brazys.

21.30 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ dvikova su Milano „AX Armani Exchange“ klubu.

23.40 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją ir įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją.

Krepšinio rungtynes galima stebėti ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

Krepšinio sirgalių mėgstamose LRT vakaro aktualijų programose „Panorama“ bei „Dienos tema“, įprastai rodomose kiekvieną darbo dieną nuo 20.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ, dėl Eurolygos rungtynių bus nedidelių pokyčių – jos persikels į kitą LRT televizijos kanalą LRT PLIUS:

Lapkričio 17 d., antradienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 26 d., ketvirtadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Gruodžio 4 d., penktadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

LRT sporto programa naujajame LRT sezone – dar įvairesnė. Portale LRT.lt, LRT mediatekoje ir tinklalaidžių platformose pasirodė nauja sporto tinklalaidė „Sveiks, valio!“. Futbolo tinklalaidė „Sveiks, valio!” atsiriboja nuo rezultatų ir turnyro lentelių.

Čia bus nagrinėjami klausimai ir temos, esančios aplink futbolą – nuo psichologijos ir geopolitikos, iki meno ar sirgalių kultūros. Tinklalaidės autoriai – feisbuko puslapio „Sveiks, valio!“ ir to paties pavadinimo futbolo žurnalo komanda. Daugiau nei 5 tūkst. narių bendruomenę subūrę Artūras Žarnovskis ir Agnė Žiūkaitė džiugins savo gerbėjus naujomis tinklalaidėmis bent dukart per mėnesį, ketvirtadieniais.