Tavo LRT

2016.02.09 15:24

„Atspėk dainą“ – įdomūs faktai apie žinomus kūrinius ir painios užduotys

LRT.lt2016.02.09 15:24

Antradienio vakarą startuosiančioje LRT TELEVIZIJOS muzikinėje laidoje „Atspėk dainą“ žinomi šalies žmonės, pasidaliję į dvi komandas, rungsis spėdami kūrinius ir atsakinėdami į įvairius muzikinius klausimus. Puikiai žiūrovams pažįstamas laidos vedėjų duetas – Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas – tikina, kad dalyvių lauks ne tik painios užduotys, bet ir įdomūs faktai apie žinomus kūrinius.

„Man visuomet labai smagu žiūrėti tokias laidas, nes tuo metu, kai dalyviai spėlioja kūrinius, žiūrovai irgi gali spėlioti ir vėliau pasitikrinti savo žinias. Manau, kad mūsų su Arūnu duetas yra pavykęs bei šmaikštus, iš mūsų taip pat galima laukti nuotaikos pakėlimo. Tikiuosi, kad žiūrovams bus įdomu“, – pirmosios laidos filmavimo užkulisiuose kalbėjo B. Tiškevič.

Klausimus dalyviams užduos ne tik garso režisieriai ar didžėjai, bet ir niūniuojantys vaikai, atspėti kūrinį reikės ir stebint šokėjų atliekamą šokį be muzikinio pritarimo. 

Vedėjai tikina, kad žinias reikės pademonstruoti spėjant pačių įvairiausių žanrų kūrinius: laidoje skambės klasikinės ir šiuolaikinės dainos, taip pat – ištraukos iš žinomų kino filmų, miuziklų. Be to, kiekvienoje laidoje netrūks ir įdomių faktų apie visiems gerai žinomus muzikinius kūrinius.

„Tarkim, niekam ne paslaptis, kad „Palangos jūroj“ nėra originalus lietuviškas kūrinys, nors taip daug kas galvoja. Tai nėra ir rusiškas kūrinys. Tai netgi nėra prancūziškas kūrinys, iš kur jis ir atkeliavo į Rusiją. Pasirodo, kad jį parašė lenkas, mūsų kaimynas. Tokių įdomybių yra labai daug“, – įsitikinęs A. Valinskas.

Muzikinis žaidimas „Atspėk dainą“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – jau antradienį 21.30 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt