Naujienų srautas

Tavo LRT2016.02.09 12:39

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – vairuotojų pasiteisinimai policininkams ir „Eurovizijos“ atranka

LRT.lt 2016.02.09 12:39

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Čia buvo pasakojama apie greitį mėgstančius vairuotojus bei keisčiausius jų pasiteisinimus policijos pareigūnams. Antrasis laidos pasakojimas – apie policijos sustabdytus vairuotojus, kurie atsisako pasitikrinti blaivumą ir pūsti į alkotesterį. Policijos pareigūnai tvirtina, kad tokie vairuotojai įvairiausiais būdais bando išvengti atsakomybės bei prisigalvoja įvairiausių pasiteisinimų.

LRT mediatekos lankytojai seka ir „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos naujienas. Šioje laidoje rungėsi 10 atlikėjų: Donny Montell, Rūta Ščiogolevaitė, Erica Jennings, Catrinah, Ištvanas ir Ellada, Valdas Lacko, Eglė Jakštytė, Petunija, „Behind The Moon“, Alice Way. Komisijos ir žiūrovų sprendimu, atranką paliko grupė „Behind The Moon“ ir atlikėja Alice Way.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir nauja LRT TELEVIZIJOS laida „Kas ir kodėl?“. Kasdien transliuojamoje laidoje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dalyvauja po 4 žaidėjus, o penktadienį eteryje susikauna kiekvienos dienos laimėtojai, besirungiantys dėl galimybės patekti į finalą.

Dar viena žiūrovų susidomėjimo sulaukusi laida – „Rusų gatvė. Žinios“. Čia pateikiama informacija apie rusų bendruomenės gyvenimą, rengiami siužetai apie bendrą lietuvių ir rusų praeitį, pasakojama apie unikalius likimus, žymių rusų veikėjų pėdsakus Lietuvoje. 

Daug žiūrovų dėmesio visuomet sulaukia ir laida „Emigrantai“. Šįkart joje pasakojama apie Lietuvoje mokytoja dirbusią Sandrą Tamkuvienę, kuri, išvykusi į Angliją, dirbo mokyklos valytoja. Vis tik moteris pasiekė savo svajonę – ji vėl pedagogė, dirba mokykloje su vaikais. Bet kaskart iškilus sunkiai akimirkai, lietuvių šeima pagalvoja apie grįžimą į Lietuvą.

Antra istorija – apie Dubajuje dirbantį lietuvį, ieškantį bankrutuojančių restoranų, kuriuos paverčia klestinčiomis vietomis ir vėliau jose įdarbina tautiečius. „Labai vertinu tautiečių darbo jėgą; mes esame labai darbšti, atsakinga tauta, todėl mielai lietuvius priimu į darbą“, – pasakoja Dubajuje įsikūręs lietuvis verslininkas.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

3. „Kas ir kodėl?“

4. „Rusų gatvė. Žinios“

5. „Emigrantai“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą