Tavo LRT

2020.11.06 11:34

Boksininkas Algirdas Baniulis – apie didžiausią baimę, boksą ir maistą

LRT.lt2020.11.06 11:34

„Atėję į bokso treniruotę tikrai iškart nelipsite į ringą boksuotis su profesionalu. Boksas susideda iš daugybės taktinių elementų“, – sakė LTeam narys boksininkas Algirdas Baniulis. Sekmadienį 12 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje apie boksą jis kalbėsis su laidos „LMŽ. Lietuvos mokyklų žaidynės“ vedėju Vidu Bareikiu.

Trumpas Vido ir Algirdo pokalbis ne apie sportą atskleis, kad profesionalūs sportininkai taip pat turi baimių ir silpnybių. „Noriu tavęs paklausti dalykų, kurių mes nerastume „guglindami“, – pasiūlys laidos vedėjas.

Baniulis prisipažins, kad labiausiai bijo aukščio. Pasirodo, jaudulį jam kelia ir kelionės į varžybas lėktuvu. „Puikiai tave suprantu“, – juoksis tą pačią baimę turintis V. Bareikis.

Vyrų pokalbis nuo sporto netikėtai pasisuks prie maisto. Kandidatas į olimpines žaidynes į treniruotę atsinešė ir savo maisto dėžutę su virta vištiena ir ryžiais. Profesionalus sportininkas stengiasi maitintis sveikai, tačiau turi ir silpnybių.

„Mėgstamiausias mano patiekalas yra lazanija. Galėčiau valgyti ir valgyti. Įprastai tenka nuo šito susilaikyti, bet atsiradus momentams, kai galiu, tikrai pasilepinu“, – šypsosis boksininkas.

Kaip ir kiekvieną savaitę, laidos „LMŽ. Lietuvos mokyklų žaidynės“ V. Bareikis keliaus į vieną Lietuvos mokyklų, susipažinti su aktyviai laisvalaikį leidžiančiais moksleiviais. Šį kartą Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje jis išbandys savo jėgas tinklinio aikštelėje.

„LMŽ. Lietuvos mokyklų žaidynės“ – sekmadieniais 12 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje rodoma laida, skirta sportuojančiam ir aktyviam jaunimui. Kiekvieną sekmadienį laidos vedėjas V. Bareikis keliauja vis į kitą Lietuvos mokyklą, kur susitinka ir sportuoja su Lietuvos mokyklų žaidynėms besiruošiančiais moksleiviais, taip pat praleidžia treniruočių dieną su LTeam sportininku. Rubrikoje „Urban360“ vaikai kviečiami susipažinti ekstremaliu sportu.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.